Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Portal Isidorium podjął współpracę ze Wspólnotą Dzieci Bożych. Powstala specjalna zakladka po prawej stronie. Jeśli chcesz już dowiedzieć się więcej o tej wspanialej inicjatywie, kliknij na obraz po prawej stronie. Zachęcamy! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Izrael, prowokując Palestyńczyków, chce przenieść stolicę z Tel Awiwu do Jerozolimy. Co na to Donald Trump? Jak wygląda sprawa nacisków żydowskich i muzułmańskich?

   Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donald Trump zdecydował, że, wzorem jego poprzedników, nie przeniesie ambasady USA z Tel Awiwu do Jerozolimy. Chce tym samym zachować stabilność w napiętej sytuacji między żydami a muzułmanami, którzy nie chcą uznać Jerozolimy za stolicę Izraela, a sami pragną potwierdzenia jej wschodniej części jako stolicy arabskiej Palestyny. Ustawa ,, The Jerusalem Embassy Act " z października 1995, nakazująca przeniesienie ambasady najpóźniej do 1999, znowu zostanie odroczona o pół Roku Pańskiego rozporządzeniem prezydenckim, tak, jak odbywało się to dotychczas.

Źródło: tygodnik Niedziela i polsatnews.pl

komentarz: Czyżby na decyzję miała wpływ ostatnia wizyta prezydenta Trumpa w Arabii Saudyjskiej? A może Trump po prostu jest wybrany przez Boga i pragnie zachować pokój i nie ulega naciskom strony żydowskiej, która rzekomo kontroluje Donalda Trumpa przez jego córkę Ivankę Trump, która przeszła na ortodoksyjny judaizm za sprawą małżeństwa z Jaredem Kushnerem (wobec którego niektórzy podejrzewają, że jest Antychrystem)? Trump nie ma łatwego życia, a pomimo tego, pełni wolę Trójjedynego Boga. I daj mu Boże do końca i na wieki!
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...