Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
   Na rynku od niedawna pojawiła się niewinnie wyglądająca zabawka pod nazwą fidget spiner. Robi ona niesamowitą furorę, stała się hitem sezonu, powszechną obsesją i najbardziej pożądanym gadżetem. Niestety, po raz kolejny szatan oszukał ludzi i podobnie jak kotek Hallo Kity, konik Pony, czy demoniczne lalki, jest kolejną zabawką powodującą duże zagrożenie duchowe. Przed tą zabawką ostrzega Kościół Katolicki oraz wielu księży i choć trudno posądzać ją o jakiekolwiek związki z demonicznymi siłami, to jednak, nie pierwszy raz diabeł zagnieździł się w przedmiotach pozornie świeckich.
   Rodzice musicie być świadomi – szatan indoktrynuje dzieci za pomocą tych zabawek. Trójramienny Fidget Spinner został uznany za przedmiot do złudzenia przypominający trzy szatańskie szóstki i posądzony o związek z Iluminatami. Telewizja Republika powtórzyła argument, kojarzący kształt spinnera z trzema szóstkami, czyli „liczbą bestii” i  sugeruje, że kolorowa zabawka to w istocie narzędzie szatana.
    Ponoć można je dostrzec, gdy zabawka wiruje w ręku dziecka.
   Okazuje się, że ta demoniczna zabawka może być bardzo niebezpieczna, ponieważ dodatkowo montowane są gwoździe, żyletki, brzytwy i inne ostre akcesoria. Na You Tube można obejrzeć, jak to wygląda, wystarczy wpisać hasło: fidger spiner, najbardziej niebezpieczny. Był też załączony film z różnymi wypadkami, ale widocznie było dużo drastycznych scen i został usunięty. 
   Rodzice, bądźcie czujni, nie dajcie się oszukiwać, nie kupujcie dzieciom tych różnych nowości. Pismo Święte mówi "unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła"(1Tes 5,22). W dzisiejszych czasach trzeba być szczególnie nieufnym do wszystkiego co nowe i co jest bardzo reklamowane. Obecnie nie ma już dziedziny całkowicie bezpiecznej i wolnej od zagrożeń demonicznych. szatan jest już obecny w muzyce, filmach, bajkach, książkach, grach, zabawkach, w ubiorze. Szczególnie trzeba chronić dzieci przed tymi pułapkami diabelskimi. Polecam posłuchać ks. Kostrzewy na You tube: "odebrać dzieciom niewinność".
   Pedagodzy, którzy już od kilku lat alarmują rodziców o efektach zabawy złymi zabawkami, zwracają przede wszystkim uwagę na to, że maluchy nie mają przez nie inicjatywy i tracą pomysłowość. Nie używają wyobraźni. Ciągle także szukają nowych doznań, odczuwają ciągłe niezadowolenie, mimo posiadania wielu zabawek. Wielu rodziców potwierdza zresztą te obserwacje. Dzieci mają pokoje wypełnione zabawkami, ale nie potrafią się nimi bawić.
   Najlepsze są stare, sprawdzone zabawy: chińczyk, warcaby, bierki, domino, zabawy w chowanego, w berka, a największą przyjemnością dla dzieci jest wspólna zabawa z rodzicami. Rodzice, spędzajcie z dziećmi jak najwięcej czasu. Bądźcie czujni i nieufni.
Najlepszą obroną przed szatanem, jest wspólna modlitwa i polecenie się Matce Najświętszej. 

Z Panem Bogiem i z Maryją.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej