1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Autyzm jest wyleczalny - Halina Łabądź

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo ważna sprawa dla rodziców, których dzieci po szczepieniach zachorowały na autyzm.
Jedyną przyczyną powstania tej choroby są szczepionki. Na dzień dzisiejszy nie znamy innych czynników odpowiedzialnych za tę chorobę. Dodatkowym argumentem wskazującym na głównego winowajcę, czyli szczepionki jest fakt, że nie ma zwierząt, u których w naturalny sposób rozwija się autyzm.

Najradośniejszą wiadomością dla rodziców, jest fakt, że autyzm można wyleczyć. Na ten temat wypowiadają się między innymi  znani celebryci: Jenny McCarthy, Jim Carrey i doktor Jerry Kartzinel.

Pierwsza sprawa to zdjagnozowanie choroby.

Kolejne etapy leczenia to:
  • stosowanie biomedycznego leczenia,
  • zmiana diety,
  • podawanie witamin i suplementów,
  • odtruwanie ciała z metali/grzybów candida,
  • stosowanie diety bezglutenowej,
  • stosowanie diety bezkazeinowej.
Przy podawaniu szczepionek, które powodują uraz mózgu, organizm dziecka zatruwany jest chemią, toksynami, grzybami, bakteriami. Aby wyleczyć dziecko, należy odtruć organizm.  

Rodzice chorych dzieci powinni łączyć się w grupy, wspierać się i działać większymi siłami. Wpływać na lekarzy, naukowców, polityków. Koncerny farmaceutyczne przekupiły wielu lekarzy i naukowców, którzy raczej będą utrudniać, niż pomagać. I to trzeba mieć na uwadze, aby nie zrażać się, tylko sukcesywnie działać.
Doktor Jerry Kartzinel mówi o setkach, a Jenny McCarthy o tysiącach wyleczeń z autyzmu.

polecam link gdzie leczyć dzieci: http://www.bioautyzm.pl/start/
Na stronie : Marta Brzoza Uwaga: Autyzm można wyleczyć! Można obejrzeć ciekawe filmy dokumentalne np. Jenny McCarthy w stacji CNN mówi, jak wyleczyła syna z autyzmu spowodowanego szczepieniem.