Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


ZAPOWIEDŹ: Miło mi poinformować, że już jutro (poniedziałek) w audycji Radia Chrystusa Króla z Chicago o godzinie 23:00 czasu polskiego będą Państwo mogli wysłuchać pierwszego odcinka cotygodniowego felietonu ,, Przeglądu Społecznego ", który dane było mi nagrać dla Drogich Słuchaczy i Czytelników. Transmisję można wysłuchać na stronie www.radiochrystusakrola.pl, z powtórką o godzinie 04:00. Pozdrawiam serdecznie! Niech żyje Chrystus Król!

komentarz redakcji: Bardzo nam miło, że kolejne media doceniły naszą pracę i redaktorów publikujących na stronie isidorium.blogspot.com - projekcie nie tylko medialnym, ale opartym właśnie o przekazanie tych spraw, które są najważniejsze. Dzięki łasce Bożej, możemy starać się dla Państwa przekazywać zasady greckiej triady Dobra, Prawdy i Piękna. Drodzy Państwo - pamiętajcie! Bez Was nie byłoby Isidorium - razem tworzymy wspólnotę dzieci Bożych, pragnących, aby Ten, Który jest samą Miłością, panował w naszych sercach i na całym świecie. Bóg zapłać!

Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej