Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   ,, ,, Papież " Franciszek - do Polaków mówił 3 maja: ,, Słuchajcie Polacy Królowej Waszej ". Tak, Królowa jest i Twoja, sługo Maryi, więc dlaczego Ty Jej nie słuchasz, a przecież mówi: ,, uczyńcie wszystko, co powie wam Syn, a Syn mówi - uznajcie mnie Królem każdego Narodu i całej Ziemi, to zapewnię pokój na Ziemi ". Ergo dlaczego nie słuchasz swojej Pani, sługo Jej, tylko sprowadzasz do Europy swoich bogów-islamistów? " *
- napisała na stronie nachwaletrojcyswietej.pl, polska mistyczka z Chicago, Mieczysława Kordas.
   Jaka jest prawda?

   W Orędziach od Pana Jezusa, w których Polka pośredniczy, i oddzielnie, we własnych wypowiedziach mowa jest o otoczeniu Kościoła Świętego przez masonów, jednak nie tylko z zewnątrz, w formie nacisków, ale bardziej nawet wewnątrz, gdyż wielu purpuratów podważa odwieczną, naturalną Naukę Chrystusa, zgodnie z wywyższającą człowieka do pozycji Pana Boga, ideologią ,, braci " z masońskich lóż.
   Sam papież natomiast, o czym wielokrotnie informowały nas różne portale, między innymi PCh24.pl, ulega naciskom ekologów (encyklika ,, Laudato si' ", atakująca węgiel - a w końcu to podstawa choćby polskiej gospodarki - tworzona przy doradztwie niemieckiego profesora Johna Schnellnhubera, który twierdzi, że ludzkość powinna zredukować się do miliarda ludzi), pozostawia w wątpliwości jego stosunek do kwestii właściwego pojęcia ekumenizmu i twierdzi, że należy okazywać miłosierdzie wobec uchodźców, mając na myśli przyjmowanie imigrantów do swych domów, nawet, jeżeli są islamskimi imigrantami ekonomicznymi, zazwyczaj w wieku 30-20 lat.
   Z drugiej zaś strony, niektóre wypowiedzi Wikariusza Chrystusowego, Franciszka są nadinterpretowane. Jednak czy
wszystkie?
   Mieczysława Kordas, Polka żyjąca na emigracji w Chicago zaangażowana jest już od przynajmniej kilku lat w zabieganie o Intronizację Pana Jezusa Chrystusa Króla na Króla Polski i każdego Narodu i państwa. Pan Jezus, zgodnie z treścią Orędzi, żąda również powrotu do Tradycji Kościoła, ale i właściwego stosunku hierarchicznego w samym Kościele - przykładowo o wywyższenie Jezusa Chrystusa w sferze znaków i symboli (choćby potrójna korona dla Boga, a nie papieża, co jest zdecydowanym nadużyciem interpretacyjnym władzy powierzonej Świętemu Piotrowi i jego następcom - zgodnie z treścią Orędzi). Orędzia te nawołują do powrotu do tradycyjnego Magisterium Kościoła Świętego, zarazem nie przekreślając od razu całego nauczania posoborowego (w trakcie i po SW II).

komentarz łucznika Izydora: Nie ważne nawet, czy ktoś wierzy w Orędzia, czy nie - słusznym jest wszelako postulat zajęcia jasnego stanowiska ojca Franciszka między innymi w wyżej wymienionych kwestiach, gdyż problem coraz bardziej nurtuje i dzieli zarówno wiernych świeckich, jak i hierarchów kościelnych, spośród których jedni zmierzają w stronę Tradycji, drudzy w stronę ,, postępu ".


* Tekst nieco zredagowany przez redakcję Isidorium dla potrzeb jakościowych pod względem językowym, gdyż pani Mieczysława nie zawsze jest w stanie napisać wszystko poprawną polszczyzną, zresztą, jak każdy z nas - nawet Isidorium jedynie się stara, a nie wszystko zawsze wychodzi. Niemniej, poprawiamy się i rozwijamy.
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...