Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Za rządów platformersów Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS) było ewidentnie stronnicze. Pamiętajmy, że Centrum zostało założone jeszcze za komuny, przez doradcę Jaruzelskiego, pułkownika Stanisława Kwiatkowskiego. Dzisiaj jest fundacją, współfinansowaną i nadzorowaną przez kancelarię premiera. Pomimo tego, wydaje się, że CBOS za rządów PiS jest ,, bliższy obiektywności ", tak to ujmijmy, niż wcześniej, jakkolwiek nie wiadomym jest, czy w końcu realnie odzwierciedlającym preferencje Polaków. Nie oskarżam, lecz proszę o czujność i porównywanie z innymi sondażami. Jakkolwiek samymi sondażami lepiej się nie kierować, bo niewiele pokazuje i te ugrupowania, które w parlamencie nie są czy z niego wyleciały, ale te, które w nim nigdy nie były, a być zamierzają.
   Znalazłem jednak ciekawe wyniki sondażów z 7 i 10 lipca, które śmiechem Państwa niewątpliwie napawały będą...

   Otóż z 7 lipca pochodzi publikacja CBOS-u, zgodnie z którą Nowoczesna ma 5%. Jednak badanie opublikowane 10 lipca przez lewacki ,, Dziennik Gazetę Prawną " twierdzi już, jakoby Nowoczesna posiadała... 28.7%, równiusieńko z Platformą, a zatem prześcigają PiS, podczas gdy w sondażu CBOS nawet Prawa i Sprawiedliwości nie doganiają w łącznej ilości głosów.
   Dlatego właśnie nie patrzmy się na sondaże i nie kapitulujmy, jak to uczyniło wielu biernych Polaków w wyborach parlamentarnych z przygotowywaniem kampanii i głosowaniem na Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna ,, Szczęść Boże ", przez co nawet nie uzyskaliśmy połowy zarejestrowanych komitetów w kraju. Nie patrzmy się na tych, co są ,, większością ", ale sami zmieńmy ten stan na naszą wspólną korzyść - sami zacznijmy rozdawać karty. Szczęść Boże!

Źródło: parlamentarny.pl
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej