Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Za rządów platformersów Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS) było ewidentnie stronnicze. Pamiętajmy, że Centrum zostało założone jeszcze za komuny, przez doradcę Jaruzelskiego, pułkownika Stanisława Kwiatkowskiego. Dzisiaj jest fundacją, współfinansowaną i nadzorowaną przez kancelarię premiera. Pomimo tego, wydaje się, że CBOS za rządów PiS jest ,, bliższy obiektywności ", tak to ujmijmy, niż wcześniej, jakkolwiek nie wiadomym jest, czy w końcu realnie odzwierciedlającym preferencje Polaków. Nie oskarżam, lecz proszę o czujność i porównywanie z innymi sondażami. Jakkolwiek samymi sondażami lepiej się nie kierować, bo niewiele pokazuje i te ugrupowania, które w parlamencie nie są czy z niego wyleciały, ale te, które w nim nigdy nie były, a być zamierzają.
   Znalazłem jednak ciekawe wyniki sondażów z 7 i 10 lipca, które śmiechem Państwa niewątpliwie napawały będą...

   Otóż z 7 lipca pochodzi publikacja CBOS-u, zgodnie z którą Nowoczesna ma 5%. Jednak badanie opublikowane 10 lipca przez lewacki ,, Dziennik Gazetę Prawną " twierdzi już, jakoby Nowoczesna posiadała... 28.7%, równiusieńko z Platformą, a zatem prześcigają PiS, podczas gdy w sondażu CBOS nawet Prawa i Sprawiedliwości nie doganiają w łącznej ilości głosów.
   Dlatego właśnie nie patrzmy się na sondaże i nie kapitulujmy, jak to uczyniło wielu biernych Polaków w wyborach parlamentarnych z przygotowywaniem kampanii i głosowaniem na Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna ,, Szczęść Boże ", przez co nawet nie uzyskaliśmy połowy zarejestrowanych komitetów w kraju. Nie patrzmy się na tych, co są ,, większością ", ale sami zmieńmy ten stan na naszą wspólną korzyść - sami zacznijmy rozdawać karty. Szczęść Boże!

Źródło: parlamentarny.pl
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...