1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

ZABAWNE: Sondaże wyborcze z lipca - łucznik Izydor

   Za rządów platformersów Centrum Badania Opinii Społecznej (CBOS) było ewidentnie stronnicze. Pamiętajmy, że Centrum zostało założone jeszcze za komuny, przez doradcę Jaruzelskiego, pułkownika Stanisława Kwiatkowskiego. Dzisiaj jest fundacją, współfinansowaną i nadzorowaną przez kancelarię premiera. Pomimo tego, wydaje się, że CBOS za rządów PiS jest ,, bliższy obiektywności ", tak to ujmijmy, niż wcześniej, jakkolwiek nie wiadomym jest, czy w końcu realnie odzwierciedlającym preferencje Polaków. Nie oskarżam, lecz proszę o czujność i porównywanie z innymi sondażami. Jakkolwiek samymi sondażami lepiej się nie kierować, bo niewiele pokazuje i te ugrupowania, które w parlamencie nie są czy z niego wyleciały, ale te, które w nim nigdy nie były, a być zamierzają.
   Znalazłem jednak ciekawe wyniki sondażów z 7 i 10 lipca, które śmiechem Państwa niewątpliwie napawały będą...

   Otóż z 7 lipca pochodzi publikacja CBOS-u, zgodnie z którą Nowoczesna ma 5%. Jednak badanie opublikowane 10 lipca przez lewacki ,, Dziennik Gazetę Prawną " twierdzi już, jakoby Nowoczesna posiadała... 28.7%, równiusieńko z Platformą, a zatem prześcigają PiS, podczas gdy w sondażu CBOS nawet Prawa i Sprawiedliwości nie doganiają w łącznej ilości głosów.
   Dlatego właśnie nie patrzmy się na sondaże i nie kapitulujmy, jak to uczyniło wielu biernych Polaków w wyborach parlamentarnych z przygotowywaniem kampanii i głosowaniem na Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna ,, Szczęść Boże ", przez co nawet nie uzyskaliśmy połowy zarejestrowanych komitetów w kraju. Nie patrzmy się na tych, co są ,, większością ", ale sami zmieńmy ten stan na naszą wspólną korzyść - sami zacznijmy rozdawać karty. Szczęść Boże!

Źródło: parlamentarny.pl