Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Szokujące słowa wypowiedziała 21-letnia Charlotte “Charlie” Fien w parlamencie ONZ w Genewie. Urodziła się ona z zespołem Downa i zwróciła się do zgromadzonych tam osób z następującą prośbą: "Proszę, nie próbujcie zabić nas wszystkich, nie jesteśmy potworami". Następnie dodała
że jest bardzo szczęśliwa, jest zdrowa, na nic nie cierpi, cieszy się z życia, podobnie jak wszyscy jej znajomi z Zespołem Downa. Jesteśmy tak samo ludźmi, mamy tylko dodatkowy chromosom. I porównała ludobójstwo osób z Zespołem Downa do nazistowskiej operacji T4.
Za ten protest przeciwko mordowaniu dzieci nienarodzonych z ową przypadłością dostała brawa na stojąco.
   Szkoda, że większość rodziców i lekarzy uważa inaczej i w dalszym ciągu " eliminują " te dzieci, które same muszą się bronić i błagać o prawo do życia.
Te słowa powinni usłyszeć wszyscy rządzący w Polsce, którzy są odpowiedzialni za obronę życia dzieci nienarodzonych, szczególnie pani premier Beata Szydło. Uważa się za katoliczkę, jej syn został księdzem, a sama blokuje prawo do życia i zezwala na aborcję. Po owocach ich poznacie. Ks. Natanek powiedział, że PIS
powinno zmienić nazwę na PO BIS.
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...