Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Niestety, 10-miesięczny  Charlie Garda, dziś 30 czerwca zostanie odłączony od aparatury podtrzymującej życie i takim sposobem zostanie skazany na śmierć głodową. Lekarze" zbrodniarze", którzy twierdzą , że nie da się uratować dziecka, mogą zaproponować rodzicom tylko "godną śmierć ",( przez powolne konanie). Na podstawie opini pseudo-lekarzy sąd wydał werdykt odłączenia od aparatury. Pamiętamy, że dziecko jakby przeczuwając co mu grozi
otworzyło oczy, żeby potwierdzić, że żyje. Najgorsze w tej sprawie jest to, że nikt nie bierze pod uwagę sprzeciwu rodziców, którzy na własną rękę uzbierali pieniądze potrzebne do przeprowadzenia drogiej operacji i chcieli ratować swoje dziecko. Rodzice są zdruzgotani i bezradni.

   Boże, w jakim my świecie żyjemy. Demony wyszły z piekła i wprowadzają diabelskie prawa. Tak wygląda życie bez Boga. To lekarze i sędziowie stawiają się w miejsce Boga i chcą decydować, kto ma żyć, a kto ma umrzeć.
Już niedługo na tych wszystkich zbrodniarzy przyjdzie straszna kara. Jeśli się nie nawrócą będą cierpieć całą wieczność. Módlmy się za to dziecko, żeby Jezus dokonał cudu uzdrowienia i za rodziców, żeby przeżyli ten koszmar, jeśli dziecko umrze.

łucznik Izydor: Dzisiaj 300-lecie ujawnienia się Zjednoczonej Loży Masońskiej. Czyżby dziecko złożone niejako na ofiarę? I co jeszcze? PCh24.pl informuje dzisiaj o decyzji niemieckiego parlamentu: ,, Po zmianie paragraf 1353 brzmi: „Małżeństwo zawierają dożywotnio dwie osoby różnej lub tej samej płci”. Oznacza to, że układy jednopłciowe będą miały również prawo do adopcji dzieci. " Czy to przypadek?
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej