1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Cisowianka - od dzisiaj, Katolicy i Polacy, pijemy tę wodę! - łucznik Izydor

   Wiceprezes Nałęczów Zdrój S.A., producenta Cisowianki, finansuje ze swej fundacji jedną z organizacji pro-life, które bardzo zachodzą za skórę lewakom w toczącej się na arenie krajowej, lecz i międzynarodowej walce o życie człowieka. Neobolszewicka partia podnosi głowę na swym grupowym koncie na jednym z portali społecznościowych. Potencjalny kandydat na prezydenta Warszawy mówi, że chętnie pomoże w uzyskaniu odszkodowania. Co ostatecznie poparła firma z branży wody pitnej?

   Partia Razem na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych doniosła, że wizeprezes firmy Nałęczów Zdrój S.A., Paweł Witaszek finansuje Fundację Pro-prawo do życia poprzez Fundację Rodziny Witaszków, której jest prezesem. Kwota ze sprawozdania finansowego Fundacji Pro-prawo do życia Anno Domini 2014 wyniosła 60 tysięcy złotych.
,, Chcesz złagodzenia ustawy antyaborcyjnej? Nie kupuj Cisowianki. " - głosi wpis Razem.
- Nie chcemy, by nasze pieniądze trafiały do kieszeni osób sponsorujących działalność fanatyków, którzy zastraszają lekarzy i pacjentki oraz zmuszają przechodniów do obcowania z makabrycznymi obrazami. - kontynuuje.
   Część komentujących wpis partii popiera bojkot produktu, część natomiast, która popiera światopogląd ugrupowania, uważa jednak, że nie należy protestować tylko z powodu prywatnej działalności wiceprezesa firmy. Inni zgłaszają zaś chęć do kupowania ,, Cisowianki " jako w swym pierwszym wyborze i w dużych ilościach.
   Mateusz Ochman na PCh24.pl zauważa z kolei: ,, niektórzy do tej pory bardzo cenili sobie walory smakowe wody oraz ergonomię wykonania butelek (można się dowiedzieć, że wspaniale spisują się one podczas uprawiania sportu) ".
   Potencjalny kandydat na prezydenta Warszawy w wyborach samorządowych w 2018, poseł Marek Jakubiak z Kukiz'15 powiedział z kolei, że czeka na kontakt ze strony prezesa firmy, gdyż wie, jak uzyskać odszkodowanie od Razem.
   Do poparcia jednej z niewielu polskich marek na rynku krajowym dołączyło się również Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny:
,, Tymczasem w naszym biurze...;-)

Zachęcamy do picia wody 🌊🥛"
Wypowiedział się również reporter telewizyjny, radiowiec, Witold Gadowski:
,, Kupuje "Cisowiankę", bo fundacja założona przez jej właściciela wspiera walkę z lewactwem. "
   Firma Nałęczów Zdrój S.A. wydała natomiast oświadczenie:
,, OŚWIADCZENIE NAŁĘCZÓW ZDRÓJ S.A.
Nałęczów Zdrój S.A., właściciel marki Cisowianka, oświadcza, że jest firmą neutralną światopoglądowo nie angażującą się po żadnej ze stron sporów światopoglądowo-politycznych. Dodatkowo firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań.
Uprzejmie prosimy o uszanowanie tego stanowiska. "

komentarz łucznika Izydora: Tak, jak napisał nasz kolega, redaktor Isidorium, Norbert Polak w komentarzu na PCh24.pl: ,, Teraz Cisowianka, to i mój pierwszy wybór! Gloria Deo! Niech im Pan Bóg błogosławi! " Oby tylko trwali przy Świętej Wierze Katolickiej i narodowych i państwowych interesach, i rozwijali się w tym kierunku, co daj im Królu Korony Rzeczypospolitej Polskiej, Jezu Chryste i Mateńko Boża, Królowo!

Źródło: PCh24, Aleteia, wSensie.pl, medianarodowe.com, Twitter