Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Tego nie wiedziałeś o synu polskiej premier, Beaty Szydło...
   Dzisiaj syn polskiej premier, ksiądz Tymoteusz Szydło z rąk księdza biskupa Romana Pindla wraz ze swymi dwunastoma braćmi otrzymał święcenia kapłańskie w katedrze Świętego Mikołaja w Bielsku-Białej. A za tydzień, 4 czerwca, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w...

   ... kościele Świętego Krzyża w Krakowie o godzinie 19:15 odprawi Najświętszą Ofiarę w klasycznym rycie rzymskim.

   Ksiądz Tymoteusz po zdaniu egzaminu w seminarium zapisał się do koła Tradycji Katolickiej.
   Syn polskiej premier posługiwał będzie w diecezji bielsko-żywieckiej.

Źródło: fssp.pl


komentarz: Czy przykład i obranie takiej drogi przez księdza Tymoteusza pomoże w pogłębieniu Świętej Wiary Katolickiej politykom? Daj Boże i Szczęść mu Boże! Zapraszamy do Krakowa 4 czerwca!
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...