Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

   Kochany ks. prałat Roman Kneblewski daje przykłady na zdradę Jezusa.
   Jeśli nie głodujemy, a dla samego zysku, żeby pomnożyć swój majątek, pracujemy w Niedzielę i nie uczestniczymy we Mszy Św., wtedy dla marnych srebrników podobnie jak Judasz zdradzamy Jezusa.
Gdy widzimy, że komuś dzieje się krzywda, a my, ze strachu, z obojętności lub żeby mieć tzw. ,, święty spokój ", nie reagujemy, wtedy zdradzamy Chrystusa.
Kiedy idziemy na różne kompromisy, ugody, ustępstwa w sprawie aborcji lub nic nie robimy, żeby bronić dzieci poczętych - mordowanych bestialsko - z wygodnictwa, żeby się nikomu nie narazić, żeby nie stracić dobrego stanowiska, żeby się komuś przypodobać, żeby nas nikt nie nachodził lub z innych powodów, wtedy zdradzamy Jezusa.
   Swego czasu zbierałam podpisy "Stop aborcji" i prosiłam ludzi wychodzących z kościoła po Mszy Św. o podpisanie petycji. 50% osób nie chciało podpisać, twierdząc, że są za aborcją w niektórych przypadkach, np.z gwałtu (ten powód był najczęściej podawany), z biedy lub z innych błachych powodów lub bali się podać swojego peselu, bo może ktoś będzie do nich wydzwaniał lub adresu, żeby ich nikt nie nachodził. Było mi bardzo przykro i po prostu byłam przerażona, jakich mamy katolików. Pomyślałam: ,, Po co ci ludzie chodzą do kościoła, mając takie poglądy i być może przyjmując Pana Jezusa. " Zgłosiłam ów fakt ks. proboszczowi, ale nie wiem, czy to coś zmieniło i czy ksiądz poruszył temat w kazaniu.
   Zdradzamy też Jezusa, jeśli Mu nie wierzymy i próbujemy na swój własny, ludzki sposób  zabezpieczyć się, zamiast oddać się całkowicie pod Jego Władzę. Jezus nam daje wszystko co najlepsze, kocha nas najbardziej ze wszystkich stworzeń , bo dał na to dowód Swej Męki Krzyżowej. Dał nam pod Krzyżem też Swoją Najukochańszą Matkę, dał nam Anioła Stróża, mamy w Niebie świętych orędowników i patronów, mamy dusze czyścowe do pomocy, a my często o tym zapominamy i chcemy na swój, ludzki sposób działać, ufając bardziej innemu człowiekowi, niż Bogu.
   JEZU RATUJ NAS BIEDNYCH GRZESZNIKOW I DAJ NAM SIŁĘ I MOC ABYŚMY CIĘ NIGDY NIE ZDRADZILI.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...