Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   ,, Warszawska Gazeta " zadała pytanie kilku osobom życiu publicznego o treści: ,, Czy jest szansa,
że europejskie partie prawicowe przejmą kontrolę nad Unią Europejską? "

   Wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej, doktor Krzysztof Kawęcki, zaznaczył, iż prawicowe partie we Francji, Belgii i na Węgrzech są dzisiaj stałym elementem w polityce tych krajów.
   Z kolei dziennikarz PCh24.pl, Paweł Ozdoba ocenił, iż zdobycie większości w najbliższych wyborach do unioparlamentu będzie niezwykle trudne. Spodziewa się jednak umniejszenia znaczenia lewicy. Zadaje też aliści pytanie, czy Unia Europejska będzie istniała w podobnym kształcie za 5-6 lat.
   Taką samą opinię wyraża Artur Dziambor z Kongresu Nowej Prawicy, który uważa, iż jest jeszcze za wcześnie, aby prawica wygrała wybory w 2019.

Komentarz: Tym razem napiszę zupełnie żartobliwie, jakkolwiek z poniższym zdaniem jak najbardziej się zgadzam. Przypomnę bowiem słowa (jakkolwiek masona rytu szkockiego), unioposła Janusza Korwina-Mikkego, które wypowiada zawsze na koniec każdego wystąpienia w parlamencie jewropejskim: ,, Poza tym uważam, że unię europejską należy zniszczyć. "
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej