Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2.Papież Franciszek podpisal dekret o heroiczności cnót Stefana kardynala Wyszyńskiego. Od teraz nosi tytul Czcigodnego Slugi Bożego. 3. Donald Trump: ,, Jezus Chrystus jest prawdziwym powodem świąt Bożego Narodzenia '' 4. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   ,, Warszawska Gazeta " zadała pytanie kilku osobom życiu publicznego o treści: ,, Czy jest szansa,
że europejskie partie prawicowe przejmą kontrolę nad Unią Europejską? "

   Wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej, doktor Krzysztof Kawęcki, zaznaczył, iż prawicowe partie we Francji, Belgii i na Węgrzech są dzisiaj stałym elementem w polityce tych krajów.
   Z kolei dziennikarz PCh24.pl, Paweł Ozdoba ocenił, iż zdobycie większości w najbliższych wyborach do unioparlamentu będzie niezwykle trudne. Spodziewa się jednak umniejszenia znaczenia lewicy. Zadaje też aliści pytanie, czy Unia Europejska będzie istniała w podobnym kształcie za 5-6 lat.
   Taką samą opinię wyraża Artur Dziambor z Kongresu Nowej Prawicy, który uważa, iż jest jeszcze za wcześnie, aby prawica wygrała wybory w 2019.

Komentarz: Tym razem napiszę zupełnie żartobliwie, jakkolwiek z poniższym zdaniem jak najbardziej się zgadzam. Przypomnę bowiem słowa (jakkolwiek masona rytu szkockiego), unioposła Janusza Korwina-Mikkego, które wypowiada zawsze na koniec każdego wystąpienia w parlamencie jewropejskim: ,, Poza tym uważam, że unię europejską należy zniszczyć. "
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...