1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Prawica zatrzęsie w przyszłości Unią Europejską? Opinie - łucznik Izydor

   ,, Warszawska Gazeta " zadała pytanie kilku osobom życiu publicznego o treści: ,, Czy jest szansa,
że europejskie partie prawicowe przejmą kontrolę nad Unią Europejską? "

   Wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej, doktor Krzysztof Kawęcki, zaznaczył, iż prawicowe partie we Francji, Belgii i na Węgrzech są dzisiaj stałym elementem w polityce tych krajów.
   Z kolei dziennikarz PCh24.pl, Paweł Ozdoba ocenił, iż zdobycie większości w najbliższych wyborach do unioparlamentu będzie niezwykle trudne. Spodziewa się jednak umniejszenia znaczenia lewicy. Zadaje też aliści pytanie, czy Unia Europejska będzie istniała w podobnym kształcie za 5-6 lat.
   Taką samą opinię wyraża Artur Dziambor z Kongresu Nowej Prawicy, który uważa, iż jest jeszcze za wcześnie, aby prawica wygrała wybory w 2019.

Komentarz: Tym razem napiszę zupełnie żartobliwie, jakkolwiek z poniższym zdaniem jak najbardziej się zgadzam. Przypomnę bowiem słowa (jakkolwiek masona rytu szkockiego), unioposła Janusza Korwina-Mikkego, które wypowiada zawsze na koniec każdego wystąpienia w parlamencie jewropejskim: ,, Poza tym uważam, że unię europejską należy zniszczyć. "