Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


łI:   Ze względu na zbyt małą ilość argumentów, którymi byśmy dysponowali, a zarazem ze względu na spowodowaną przez to trudną sytuację z przekonywaniem księdza rekolekcjonisty, postanowiłem opublikować Twój artykuł w takiej formie, dla, jak sam słusznie mówisz, przedstawienia zjawiska zaistniałego w Kościele, jak i dla ewentualnej odpowiedzi w postaci przepisów, jeżeli ktoś takową wiedzę posiada:
 
   Pozdrawiam serdecznie! Salve Maria!


KP: Króluj Nam Chryste!
 
Dziękuję za merytoryczną publikację, natomiast... ubodła mnie dzisiaj kolejna rzecz, poczułem się, jakbym dostał w policzek...
 
Dla dokładności:
- Ksiądz wspomagający w niedzielę stwierdził że to naruszenie przepisów,
- Ksiądz wikary stwierdził że tak czasami się robi,
- Ksiądz proboszcz stwierdził że to przegięcie.
 
   Kolejna smutna informacja, to ukryta postać węża w w obrazkach Jezusa miłosiernego. Andrzej Żmirek mi powiedział w rozmowie, że w Orędziach u Mieczysławy Kordas (najnowsze Orędzia można znaleźć na: http://nachwaletrojcyswietej.pl/dzienniczek/2017-06-czerwiec.html ) jest napisane, że tylko jeden wizerunek jest dobry, ten namalowany w Wilnie, a na reszcie jest wąż, gdzieś na lewej ręce.
Sprawdziłem swoje obrazki, niedawno zakupione. W lewej dłoni Pana Jezusa pod światłem na zasadzie mało widocznego hologramu pokazuje się postać jakiegoś stwora jak z Egiptu, kota albo węża... Natomiast z lewego rękawa normalnie na żywca namalowane jest coś jak ciało węża...
Poczułem się, jakbym zdał sobie sprawę, że wróg nie jest u bram, lecz już dawno w środku...
 
Z Panem Bogiem, Izydorze
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...