Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Jak podaje nasz informator, szef Klubu Syryjskiego w Polsce, Nabil Al Malazi zdementował raporty medialne na temat skali strat Syryjczyków po ataku amerykańskich rakiet. Z kolei według naszego informatora, Trump rozegrał wewnętrzną rozgrywkę jak na szachownicy.

   Według Al.Malaziego, Trump ostrzegł wcześniej Putina o planowanej operacji.
   Podczas ataku zniszczony został tylko jeden samolot, część została bezpiecznie ukryta w hangarach, a część zdążyła odlecieć. Ponad 30 rakiet Tomahawk nie dotarło nawet do celu.
   Następnego dnia (w sobotę) już od samego rana lotnisko powróciło do normalnego funkcjonowania.
   Szef klubu syryjskiego wyraża dezaprobatę wobec rządu Prawa i Sprawiedliwości, który występuje przeciw Assadowi, gdyż służy interesom amerykańskim i izraelskim.
   Według wiadomości naszego źródła, Donald Trump zaatakował bazę tylko dlatego, aby dać upust naciskom koncernów zbrojeniowych i stronnictwu Hillary Clinton. O sprawie zaspokojenia koncernów zbrojeniowych pisała nawet niemiecka prasa - donosi nasz informator.
   Jak dotąd Donald Trump zwolnił już dwóch generałów i chce rozpracować klikę Hillary Clinton i innych wrogich mu środowisk, dlatego przeprowadza rozpoznanie rzeczywistej lojalności poszczególnych osób na stanowiskach państwowych. Niektóre raporty, które podaje się Trumpowi, są nawet fałszowane.
   Nasz korespondent podkreślił, iż jak dotąd Trump przecież popierał Assada. Poparcie wobec syryjskiego przywódcy wykazują również Chiny.
   Natomiast Max Kolonko zauważył, że wystąpienie prezydenta Trumpa w celu wyjaśnienia powodów zbombardowania przez USA bazy w Shayrat było nieprzekonujące. Trump i jego doradca usprawiedliwiali akcję domniemanym atakiem chemicznym Assada na Idlib w dniu 4 kwietnia i przejęcie się losem zamordowanych tam dzieci. Mariusz Max Kolonko podważył wiarygodność raportu amerykańskich służb co do sprawstwa zbrodni w Idlib.

komentarz łucznika Izydora: Chociaż metody się zmieniają, choć w tym przypadku nie metody, ale dane dotyczące strat syryjskich i skuteczności ataku statków Ross i Porter, to cele już nie. Możliwość nacisków ze strony Clintonowej wyraziliśmy w szerszym ich ujęciu (nie tylko Clintonowej, ale i podobnych środowisk) w czwartej wymienionej możliwości wskazanej w artykule ,, HOT NEWS i natychmiastowa analiza: USA zbombardowało lotnisko w Syrii - łucznik Izydor " Zachęcamy do porównania informacyj.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...