Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Dzisiaj kilka kwestii dotyczących Mszy Św. Jak często powinniśmy uczestniczyć we Mszy Świętej? Wielu być może będzie bardzo zdziwionych, gdy usłyszą, że CODZIENNIE, ale aby zbliżyć sie do Boga, musimy z pewną dyscypliną ofiarować Mu swój czas. On jest Panem naszego czasu, od Niego go dostaliśmy i powinniśmy tak dysponować, żeby oddać Bogu codziennie jakąś część swojego czasu, a Bóg się zatroszczy, abyśmy właściwie wykorzystali czas na rzeczy najważniejsze, a na rzeczy błahe szkoda czasu. Do Św. Faustyny Pan Jezus powiedział (parafraza): ,, Rób wszystko bez pośpiechu tak, jakbyś miała dużo czasu. To Ja będę decydował o tym, co masz dzisiaj wykonać, jeśli z czymś nie zdążysz, to znaczy,
że było mało ważne. "
   Zapewniam Cię, że jeśli zaczniesz codziennie uczestniczyć we Mszy Św., Bóg da ci radość, siłę, pokój i pomoc w codziennych sprawach i sam zaczniesz dziwić się, jak mogłeś wcześniej egzystować.
   Podam świadectwo Marii Simmy. Pewnego razu przyszła do niej dusza pewnej kobiety, która powiedziała, że będzie zbawiona, jeśli dzieci zamówią za nią 75 Mszy Świętych i będą w Nich uczestniczyć. Maria Simma skontaktowała się z rodziną zmarłej i przekazała życzenie. Dzieci chętnie zgodziły się na zamówienie 75 Mszy Św., ale miały duże opory, żeby w Niej uczestniczyć. Maria S. powiedziała im, że jest to warunek, żeby matka poszła do Nieba, ponieważ nie nauczyła ich wartości codziennych Mszy Świętych. Gdy dzieci spełniły życzenie matki, nadal uczestniczą w prawie codziennej Mszy Św. Bóg zatroszczył się i o matkę i o dzieci. Wie, co dla nas jest najlepsze. Matka jest w Niebie, a dzieci poznały wartość Mszy Św. Polecam tu właśnie książkę-wywiad Nicky'ego Eltza z Marią Simmą: ,, Uwolnijcie nas stąd ".
   Kolejne świadectwo Marii Simmy: Pewna niewiasta dowiedziała się, że dla dusz czyścowych
największą pomocą jest Msza Św. Postanowiła więc, że w każdą niedzielę będzie uczestniczyła w dwóch Mszach Św. i jedną będzie ofiarowała za dusze w Czyśćcu. Kapłan z tej parafii, widząc ją dwa razy, powiedział, że ta druga Msza jest nieważna i że niepotrzebnie marnuje czas. Zraniona i zdezorientowana niewiasta od przyszłej Niedzieli uczestniczyła już tylko w jednej. W niedługim czasie kapłan zmarł i ukazał się jej. Powiedział, że nie dostąpi zbawienia, dopóki ona nie pójdzie na tyle Mszy Św., od ilu ją odwiódł przez swoje nietrafne rady.
   Ojciec Pio powiedział, że świat mógłby istnieć bez słońca, ale nie mógłby bez Mszy Św.
Ludzie nie zdają sobie sprawy, jaką wartość ma Msza Św. i jakie ogromne łaski przez to tracą, że zaniedbują nawet Niedzielną Mszę Św. Oby zdążyli nadrobić te zaległości i dziękowali Bogu za Przenajświętszą Ofiarę Eucharystyczną Mszy Świętej.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...