Open top menu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego, Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, abyśmy za wstawiennictwem Świętego Izydora, biskupa i doktora Kościoła, kierowali nasze ręce, oczy, uszy i język ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Moment wystąpienia: - 1.05.56

   Dlaczego władze Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego nie obdarzyły prawem wolności wypowiedzi amerykańskiej adwokat Rebecci Kiessling, poczętej w wyniku gwałtu? My już wiemy! Źródła lewackich działań, nie tylko z ostatniego tygodnia, podjętych w Polsce i na świecie, ujawniamy dzięki naszym informatorom...
   Zanim jednak podzielę się z Państwem rozmową, jaką wspólnie przeprowadziliśmy, należy zauważyć następujące fakty
, które, choć nie są pełną dokumentacją zachodzących na uczelniach procesów i ich przyczyn, jednakże znamionują swą wysoką kategorią niebezpieczne odwołania. Owe znamiona pomagają naprowadzać na prawdziwe przyczyny sączenia lewackich ideologii w miejscach publicznych. Tymi poszlakami są dla nas, poszczególne informacje i opinie, które jednak skłaniają nawet sceptycznych, co do mych często kontrowersyjnych, z czego zdaję sobie sprawę, twierdzeń, do refleksji, otwarcia nowego szlaku myślowego, otwarcia nowej perspektywy na drodze badań nad przyczynami dzisiejszego lewicowego i socjalistycznego mentalnie sposobu podejścia do zagadnień historycznych i dotyczących dzisiejszej rzeczywistości. To są konkretne przyczyny, nie możemy wszak w nieskończoność wyrażać się językiem socjologicznym, dyplomatycznym czy propagandowo-politycznym, rzecz jasna, w złym ujęciu. Jakie są te poszlaki? Otóż należy zauważyć niebezpieczne znaki, jakie występują, o dziwo, w związku z wszystkimi trzema placówkami.
   Jakie konkretnie? Skonstruowanie 5 lat temu nowego, żydowskiego logo dla Uniwersytetu Warszawskiego. Gwiazdki są nie 8-ramienne, ale 6-ramienne, w dodatku górna gwiazda połączona jest z koroną orła, na której wcześniej znajdował się krzyż, a zatem znak wiary katolickiej, która od tylu już wieków była ostoją polskości w naszym kraju.

A oto godło sprzed i po zmianie:
 
 
a tak wygląda na budynku samej uczelni, gdzie już widzimy połączenie gwiazdy żydowskiej z koroną:
 
 
Źródło: http://www.alw.pl/2012/11/zagadka-z-godlem-uw/ i komentarz do artykułu.
 
 
   Obecny rząd i episkopat opowiadają się po stronie żydów i sami po części, jak to pisze Wikipedia w wielu ich biografiach, posiada ,, pochodzenia żydowskiego " życiorysowe sformułowanie. Dlaczego zatem, będąc przy rządzie, a zatem w samej Warszawie, nie mieliby i swą pieczą objąć uniwersytetu miasta stołecznego? Ja bym pomyślał jeszcze i o stypendiach dla uzdolnionych kadetów jak i również wyszukiwanym kandydatom na narybek ,, właściwe tłumaczenie " spraw światopoglądowych, intelektualnych i... biznesowych. W końcu żydowskiej religii nauczać po kościołach należy, najlepiej z gitarą i ekumeniczną komunią w ręce (już wkrótce opublikujemy pewien ciekawy filmik), poprzez zdeformowanych lub zdemoralizowanych w umysłach, (jednakże godnych!), następców ,, rasy panów ". Chociaż pewnie dobrze byłoby się zabezpieczyć i jakimiś ślubami ze ,, wzorowymi Polakami ", czyli takimi, którzy są przez ,, naród wybrany " wychowani w duchu kultury tolerancyjności, hopla na punkcie orientacji seksualnej i demokratyzmu, złączonego z nieodzownym pojęciem ,, demokratycznego państwa prawa ". Wiadomo, że żydzi mają wiele dzieci, zatem wpływ żon na prominentne postaci życia publicznego, namaszczone przez samą generalicję ,, rasy panów " należy posiadać, aby społeczeństwo polskie mogło być odpowiednio kształtowane, przez zaufanych, demokratycznych liderów, dopuszczonych dla Narodu Polskiego w celu poprowadzenia na bój z nienawistną Rosją, niczym w jak wspaniałym, patriotycznym i na dodatek romantycznym zrywie, jakim w naszej historii, w interpretacji socjalistów, zapamiętało się powstanie listopadowe. Zatem dyrektywa, widoczna w Polsce już od przynajmniej kilku lat w swym funkcjonowaniu, jest następująca: katolicyzm tak, ale w duchu ekumenizmu, pod wodzą naszych ,, starszych braci ".
   Drugą poszlaką, jest opinia jednej ze znanych postaci życia publicznego, znanej w Krakowie, która, w rozmowie prywatnej ze mną stwierdziła, iż Uniwersytet Jagielloński jest uniwersytetem opanowanym przez masonów. Nie dziwne - w końcu jest to jedna z najlepszych uczelni w kraju, więc warto zdobyć i tam odpowiednie wpływy. A poza tym, nieopodal, przy tej samej uliczce, przy której znajduje się kościół sióstr Felicjanek, przy ulicy Smoleńsk 6, stoi loża masońska, z pięknym, pełnym miłości bożej (ale jakiego boga?), trójkątnym spojrzeniem... Ergo spokojnie - po globalistyczne instrukcje i wskazówki zawsze wystarczy przebyć jedynie kilkaset metrów.

   Trzecim niepokojem, choć jest to już czyste przypuszczenie, jednak na pewno jakieś dowody się znajdą, jeśli ktoś przekaże naszej redakcji informacje (zachęcamy do wysyłania- na mail Norberta Polaka: izydor427@gmail.com), jest lokalizacja Uniwersytetu Wrocławskiego w regionie, który znany jest jako ,, matecznik Schetyny ". I nawet, jeżeli żadne ewentualne powiązania między uczelnią a schetyńską frakcją nie istnieją, źle to świadczy o mentalności regionu, skoro dopuszczają kogoś takiego do władzy, chyba że służby wojskowe ,, zieloni ", które, jak mówi Grzegorz Braun, zwerbowały Grzegorza Schetynę, manipulują również wynikami lokalnych wyborów.
   A teraz, po tak długiej analizie, której to długości nawet się nie spodziewałem, przedstawiam Państwu dialog, jaki przeprowadziłem wraz z jedną z naszych stałych Czytelniczek:
łI: - Chwała Uniwersytetowi Papieskiemu! (i tu link odwołujący się do informacji o ostatecznemu wygłoszeniu wykładu na jednej z uczelni w Krakowie).
Cz: - Kto to mi powiedział, że na Uniwersytecie Jagiellońskim są sami masoni, a na papieskim wydziale JPII sami żydzi. [łI: Dwie addendy: 1. Nie stwierdzamy jednoznacznie takowego wpływu na Uniwersytecie Papieskim, jednakże niektóre tamtejsze świadectwa zwyczajnie dziwią i stąd jesteśmy zobligowani do stawiania hipotez, które po prostu musimy rozważać i uczciwie, nie bojąc się prawdy, badać. 2. Dzisiaj żydzi i masoni niesamowicie i nagminnie wykorzystują postać naszego papieża do nieuczciwych i naciąganych interpretacji.]
łI: - Hehe, tak, tłumaczenie rzecznika prasowego naszej krakowskiej uczelni, choć nie wprost, mówi jednak w atmosferze ,, tolerancji i szacunku ", jednakże, nie chcę nikogo oskarżać, ale wypowiedź naszej rzecznik przywodzi mi na myśl właśnie ten niemalże kult ,, tolerancji i szacunku ", który mogę potwierdzić, że takowy istnieje. Ale już mniejsza o to, ważne, że zaprosili tak kontrowersyjną osobę, jaką jest aktywistka pro-life sama poczęta w wyniku gwałtu. Poza tym, właśnie oglądałem ,, Warto rozmawiać " Jana Pospieszalskiego i tam, po dłuższym czasie dyskusji, okazało się, że jedna z głównych reprezentantek ,, ruchu oburzonych ", sama padła ofiarą gwałtu. To tłumaczy takie bronienie ,, prawa do aborcji " - proces psychiczny, w wyniku którego następuje zasłona dymna przed trudnościami, z którymi nie umiemy sobie psychicznie poradzić. Chociaż tu na pewno występował również problem natury duchowej, bo on - nie wiem czy zawsze, może i zawsze, tego do końca jeszcze nie wiem - łączy się z problemem natury psychicznej. A dlaczego na pewno występował problem duchowy? Cała czwórka proaborcyjna, która przyszła do studia, była ubrana na czarno. To coś znaczyło. Bo nikt z tamtejszych prelegentów na czarno ubrany nie był. Tylko oni. Nie mówię o widowni, bo nie widziałem, a na dodatek oni nie byli uczestnikami dyskusji, tylko widownią, stąd ich już pomijam. Ciekawe rzeczy...
Cz: - Dziecko poczęte w wyniku gwałtu jest normalnym dzieckiem, jasne, że stres matki i późniejsze problemy z akceptacją tego dziecka, mogą odbijać się na jego psychice, ale jest to w przyszłości możliwe do zniwelowania, natomiast fizycznie jest to normalne dziecko, i nie wiem, dlaczego pozwalało się dotąd na jego zabijanie, jakby oczywistość.
łI: - No właśnie! Ale lewaki nie mogą zdzierżyć tego, że dziecko poczęte w wyniku gwałtu, mające być abortowanym, będące na naszych oczach żywym, dorosłym człowiekiem, mającym wykształcenie adwokackie - pani Rebecca Kiessling, daje na dodatek świadectwo o swym życiu.
I to jest uderzenie idealne! A dlaczego zarzucają jej, że mówi zbyt emocjonalnie na wykładach swoich? Bowiem porusza ten temat nie od strony naukowej jedynie, gdzie poranieni, ale jednak lewacy, bądź, co bądź, mogą wymądrzać się, rzucając inteligentne stwierdzenia i podając dane naukowe, ale uderza pani Rebecca w ten punkt, który ludzi, którzy mają widocznie coś na sumieniu (lewacy), porusza, a więc drażni najbardziej, bo podejście do tej sprawy ma w znaczeniu takim czysto ludzkim (jak to oni mówią - emocjonalnym). Porusza ona te zagadnienia, z którymi ci poranieni w swym życiu nie mogli sobie poradzić. I to wywołuje ich miotanie się. Oczywiście w grę niestety wchodzą i demony - bez nich nie byłoby tych problemów raczej. Na dodatek, pani Rebecca Kiessling staje tuż przed ich oczami, jako żywe świadectwo, jako ktoś, kogo spotkało dzięki zaufaniu nadziei dokładnie coś odwrotnego do błędu, jaki popełnili ludzie zniewoleni.
Cz: - W Medjugorie, w czasie i po wojnie jugosłowiańskiej, tworzono takie wioski matki, właśnie specjalnie dla takich dzieci, kobiety tam rodziły czy oddawały te dzieci, które inni adoptowali lub też po narodzeniu sami wychowywali i były to setki normalnych dzieci, które dawały szczęście innym.
Jednak większość tych zgwałconych kobiet nie chciała swych dzieci, i nie ma się co dziwić, ale będzie już dobrze, gdy je urodzą i oddadzą innym, chociaż to też nie jest takie łatwe, nosić 9 miesięcy dziecko i je oddać, myślę, że z tymi osobami - kobietami zgwałconymi, powinna być prowadzona praca, żeby pokochały to nowe życie, które niczemu nie jest winne, to wszystko nie jest możliwe do przebrnięcia bez pomocy Bożej, tylko pomoc Boża może dostać takie łaski, że się te ciężary uniesie.
łI: - Dokładnie Pani [...]! Powiedziała to Pani ewidentnie pod natchnieniem Ducha Świętego.
Cz: - Bóg jest nam potrzebny na każdym kroku naszego życia i tylko On może nas właściwie prowadzić po tych krętych naszych drogach, właściwie to znaczy, że znajdujemy rozwiązanie w każdej sytuacji, dzięki światłu Bożemu potrafimy sobie wytłumaczyć nasze położenie, zaakceptować je i nieść ile trzeba, a później, bardzo często gdy idziemy tą naszą ciężką drogą ale z Bogiem, to przychodzą okoliczności, które jeszcze lepiej wszystko porządkują i nawet mogą doprowadzić nas do sytuacji, w której na końcu powiemy "o błogosławiona wino".
łI: - Hehe, tak, to prawda.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Pan Jezus Chrystus Król Polski

Pan Jezus Chrystus Król PolskiIntronizacja, nie tylko zawierzenie!

Kraków
Nazwa świątyni: Adres:
kaplica Matki Bożej Pośredniczki Wszystkich Łask ulica Zdunów 24
kościół Świętego Krzyża ulica Świętego Krzyża 23
kościół Świętego Antoniego z Padwy ulica Pod Strzechą 16
kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła ulica Grodzka 52a
kościół Świętego Bartłomieja Apostoła ulica Krakowska 2

dzień: miejsce: godzina:
poniedziałek 1) Wawel 1) 07:30
wtorek 1) Wawel 1) 07:30
środa 1) Wawel 1) 07:30
czwartek 1) Wawel

2) kościół Świętego Bartłomieja Apostoła

1) 07:30

2) 15:00

piątek 1) Wawel 1) 07:30
sobota 1) Wawel 1) 07:30
niedziela 1) kościół Świętego Krzyża

2) kościół Świętego Antoniego z Padwy

3) kaplica Matki Bożej Pośredniczki Wszystkich Łask

1) 10:30 i 19:15

2) 14:00

3) 17:30


Warszawa
Nazwa świątyni: Adres:
kościół Świętego Klemensa Hofbauera ulica Karolkowa 49

dzień: miejsce: godzina:
poniedziałek 1) nie ma 1) n.m.
wtorek 1) nie ma 1) n.m.
środa 1) nie ma 1) n.m.
czwartek 1) nie ma 1) n.m.
piątek 1) kościół Świętego Klemensa Hofbauera 1) 19:30
sobota 1) kościół Świętego Klemensa Hofbauera 1) 16:30
niedziela 1) kościół Świętego Klemensa Hofbauera 1) 14:00

Bytom
Nazwa świątyni: Adres:
kościół Świętego Ducha ulica Krakowska 30

dzień: miejsce: godzina:
poniedziałek 1) czekamy na informację 1) cz. n. i.
wtorek 1) prawdopodobnie kościół Świętego Ducha (czekamy) 1) p. 19:00 (cz.)
środa 1) czekamy na informację 1) cz. n. i.
czwartek 1) prawdopodobnie kościół Świętego Ducha (czekamy) 1) p. 19:00 (cz.)
piątek 1) czekamy na informację 1) cz. n. i.
sobota 1) prawdopodobnie kościół Świętego Ducha (czekamy) 1) p. 07:30 (cz.)
niedziela 1) prawdopodobnie kościół Świętego Ducha (czekamy) 1) p. 09:45 (cz.)

Gliwice
Nazwa świątyni: Adres:
kościół Świętej Trójcy ulica Mikołowska 8
kościół Świętego Alberta Wielkiego ulica Bolesława Krzywoustego 1

dzień: miejsce: godzina:
poniedziałek 1) prawdopodobnie kościół Świętej Trójcy (czekamy) 1) p. 06:15 (cz.)
wtorek 1) prawdopodobnie kościół Świętej Trójcy (czekamy) 1) p. 06:15 (cz.)
środa 1) prawdopodobnie kościół Świętej Trójcy (czekamy) 1) p. 18:00 (cz.)
czwartek 1) prawdopodobnie kościół Świętej Trójcy (czekamy) 1) p. 06:15 (cz.)
piątek 1) prawdopodobnie kościół Świętej Trójcy (czekamy) 1) p. 06:15 (cz.)
sobota 1) prawdopodobnie kościół Świętej Trójcy (czekamy) 1) p. 06:15 (cz.)
niedziela 1) prawdopodobnie kościół Świętego Alberta Wielkiego (czekamy) 1) p. 13:00 (cz.)

Zielonka
Nazwa świątyni: Adres:
kościół Matki Bożej Częstochowskiej ulica Jagiellońska 10

dzień: miejsce: godzina:
poniedziałek 1) nie ma 1) n.m.
wtorek 1) nie ma 1) n.m.
środa 1) nie ma 1) n.m.
czwartek 1) nie ma 1) n.m.
piątek 1) nie ma 1) n.m.
sobota 1) nie ma 1) n.m.
niedziela 1) kościół Matki Bożej Częstochowskiej 1) 15:30

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
/// łucznik Izydor - redaktor naczelny Isidorium:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
/// Halina Łabądź - redaktor Isidorium:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
/// Valdis Grinsteins - Wenezuelczyk hiszpańsko-łotewskiego pochodzenia, członek międzynarodowego Stowarzyszenia Tradition, Family and Property (Tradycji, Rodziny i Własności), doradca Instytutu imienia Księdza Piotra Skargi z ramienia TFP i redaktor Polonia Christiana i PCh24.pl:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
/// Krystian Kratiuk - redaktor naczelny PCh24.pl, redaktor Polonia Christiana i PChTV:

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
/// Arkadiusz Stelmach - wiceprezes Instytutu imienia Księdza Piotra Skargi:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
/// Marek Garncarczyk - rzecznik prasowy MPK

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jan Doerre - instruktor w Harcerstwie Rzeczypospolitej Polskiej, syn byłego redaktora naczelnego portalu PCh24.pl, historyka, pana Piotra Doerre

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
/// Jędrzej Stępkowski - członek Instytutu imienia Księdza Piotra Skargi