Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Szanowni Państwo, piszę tego maila w dobrej wierze. Jeśli znaleźliście się Państwo przez pomyłkę na tej liście mailingowej lub nie życzycie sobie otrzymywać ode mnie maili, to uprzejmie proszę o maila zwrotnego z napisem “NIE” w tytule. 
Z poważaniem  Teresa Garland  
Informacja otrzymana mailem. Dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w "szturmie" na Sejm
wraz z księdzem Piotrem Natankiem pod przewodnictwem Królowej Polski. WYJAZD Z KRAKOWA!
"Szczęść Boże !
z wdzięcznością wielką proszę Panią o przekazanie informacji o organizowanej w dniu 12 maja (czwartek) manifestacji  wiary i modlitwy za nasz Kościół i naszą Ojczyznę.

Wyjazd grupowy z Krakowa:  12 maja godz. ok.  3 rano.                                      
( Od północy do godz. wyjazdu,  czuwanie modlitewne, adoracja Najświętszego Sakramentu    w Sanktuarium Miłosierdzia w Łagiewnikach.
Przejazd przez: Wieliczka, Kurdwanów, Łagiewniki, Mateczny, Bronowice, Nowa Huta            i dalej Michałowice, Jędrzejów, Miechów, Kielce, Warszawa.)                                                
Koszty przejazdu  i organizacji manifestacji :  95,00 zł.
Informacja szczegółowa i zgłoszenia do:
Janina Zawadzińska  tel. 664 466 067,          Roman Grzyb  tel.  531 605 858.  

W załączeniu komunikat do wydruku. 
Treść załącznika:
"Szczęść Boże !
Matka Boża czeka i zaprasza na manifestację wiary i modlitwy do Warszawy; 12 maja 2016 roku godz. 12:00
Zbiórka na Placu Zamkowym przy Kolumnie Zygmunta godz. 11:00
Czas trwania manifestacji od godz. 12:00 – 14:00
Królowa Polski idzie do Sejmu. Pragniemy przekazać Marszałkowi Sejmu obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, aby został ten obraz powieszony na frontalnej ścianie obrad Sejmu.
Zapraszam wszystkich członków naszych grup i wszystkich Polaków kochających Matkę Bożą na wspólną manifestację wiary i modlitwy za nasz Kościół i naszą Ojczyznę.
Przewrót majowy – Maryja Królowa Polski wraca do władzy.
X. Piotr Maria Natanek.
Wyjazd grupowy z Krakowa: 12 maja godz. ok. 3 rano.
( Od północy do godz. wyjazdu, czuwanie modlitewne, adoracja Najświętszego Sakramentu w Sanktuarium Miłosierdzia w Łagiewnikach.
Przejazd przez: Wieliczka, Kurdwanów, Łagiewniki, Mateczny, Bronowice, Nowa Huta i dalej Michałowice, Jędrzejów, Miechów, Kielce, Warszawa.)
Koszty przejazdu i organizacji manifestacji : 95,00 zł.
Zgłoszenia do:
Janina Zawadzińska tel. 664 466 067, Roman Grzyb tel. 531 605 858.
Hasło : „POBUTKA”
Szczęść Boże !
Roman Grzyb.
Kraków, 05 maja 2016 roku"
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...