Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
   Będąc jakiś czas temu na nocnej adoracji w szpitalnej Kaplicy przy ul. Płockiej w Warszawie, zobaczyłam straszną profanację Figury Matki Bożej Medjugorskiej. Przypatrując się uważnie, zobaczyłam, że Matka Boża ma całkiem gołą nogę. Sukienka kończy się na wysokości pachwiny, widać wyraźnie oblamówkę oraz fałdy na górze sukienki, i ukazuje się całkiem goła noga od uda aż do pół łydki. Przypatrywałam się dokładnie i niestety noga jest wyraźnie zarysowana, gładziutka i bez żadnej fałdki. Byłam tym odkryciem strasznie zbulwersowana i przerażona, że słudzy szatana posuwają się do takiej bezczelności. Oczywiście zgłosiłam to natychmiast księdzu, i poprosiłam, żeby uszyć Matce Bożej sukienkę lub pelerynę, ale ksiądz wysłuchał mnie, nic się nie odezwał i pomyślał może, że jestem psychicznie chora. Pokazałam to jeszcze dwóm osobom, które tam często adorują Najświętszy Sakrament i potwierdziły tę profanację. Są tam dwie takie same Figury: jedna duża i druga mała, która stoi na Ołtarzu. Jak do tej pory nic się nie zmieniło.
   Zamieszczam zdjęcia, ale nie są one tak wyraźne. Trzeba byłoby je powiększyć lub patrzeć przez lupę.
   Jeśli ktoś będzie w tej Kaplicy, proszę o zgłoszenie księdzu i o interwencję. Nie można tego tak zostawić i udawać, że się tego nie widzi i że nie ma, żadnego problemu. Jak więcej ludzi będzie reagować, może ksiądz coś zmieni i przykryje Matkę Bożą.

Proszę o modlitwę w tej sprawie.
Z Panem Bogiem i z Maryją.
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...