1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Figura M.B. Medjugorskiej jest sprofanowana - Halina Łabądź

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
   Będąc jakiś czas temu na nocnej adoracji w szpitalnej Kaplicy przy ul. Płockiej w Warszawie, zobaczyłam straszną profanację Figury Matki Bożej Medjugorskiej. Przypatrując się uważnie, zobaczyłam, że Matka Boża ma całkiem gołą nogę. Sukienka kończy się na wysokości pachwiny, widać wyraźnie oblamówkę oraz fałdy na górze sukienki, i ukazuje się całkiem goła noga od uda aż do pół łydki. Przypatrywałam się dokładnie i niestety noga jest wyraźnie zarysowana, gładziutka i bez żadnej fałdki. Byłam tym odkryciem strasznie zbulwersowana i przerażona, że słudzy szatana posuwają się do takiej bezczelności. Oczywiście zgłosiłam to natychmiast księdzu, i poprosiłam, żeby uszyć Matce Bożej sukienkę lub pelerynę, ale ksiądz wysłuchał mnie, nic się nie odezwał i pomyślał może, że jestem psychicznie chora. Pokazałam to jeszcze dwóm osobom, które tam często adorują Najświętszy Sakrament i potwierdziły tę profanację. Są tam dwie takie same Figury: jedna duża i druga mała, która stoi na Ołtarzu. Jak do tej pory nic się nie zmieniło.
   Zamieszczam zdjęcia, ale nie są one tak wyraźne. Trzeba byłoby je powiększyć lub patrzeć przez lupę.
   Jeśli ktoś będzie w tej Kaplicy, proszę o zgłoszenie księdzu i o interwencję. Nie można tego tak zostawić i udawać, że się tego nie widzi i że nie ma, żadnego problemu. Jak więcej ludzi będzie reagować, może ksiądz coś zmieni i przykryje Matkę Bożą.

Proszę o modlitwę w tej sprawie.
Z Panem Bogiem i z Maryją.