Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


ZAPOWIEDŹ: Miło mi poinformować, że już jutro (poniedziałek) w audycji Radia Chrystusa Króla z Chicago o godzinie 23:00 czasu polskiego będą Państwo mogli wysłuchać pierwszego odcinka cotygodniowego felietonu ,, Przeglądu Społecznego ", który dane było mi nagrać dla Drogich Słuchaczy i Czytelników. Transmisję można wysłuchać na stronie www.radiochrystusakrola.pl, z powtórką o godzinie 04:00. Pozdrawiam serdecznie! Niech żyje Chrystus Król!

komentarz redakcji: Bardzo nam miło, że kolejne media doceniły naszą pracę i redaktorów publikujących na stronie isidorium.blogspot.com - projekcie nie tylko medialnym, ale opartym właśnie o przekazanie tych spraw, które są najważniejsze. Dzięki łasce Bożej, możemy starać się dla Państwa przekazywać zasady greckiej triady Dobra, Prawdy i Piękna. Drodzy Państwo - pamiętajcie! Bez Was nie byłoby Isidorium - razem tworzymy wspólnotę dzieci Bożych, pragnących, aby Ten, Który jest samą Miłością, panował w naszych sercach i na całym świecie. Bóg zapłać!

Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...