1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

ZAPOWIEDŹ: Już jutro Norbert Polak rozpocznie felieton na antenie w Chicago i na całym świecie - redakcja Isidorium

ZAPOWIEDŹ: Miło mi poinformować, że już jutro (poniedziałek) w audycji Radia Chrystusa Króla z Chicago o godzinie 23:00 czasu polskiego będą Państwo mogli wysłuchać pierwszego odcinka cotygodniowego felietonu ,, Przeglądu Społecznego ", który dane było mi nagrać dla Drogich Słuchaczy i Czytelników. Transmisję można wysłuchać na stronie www.radiochrystusakrola.pl, z powtórką o godzinie 04:00. Pozdrawiam serdecznie! Niech żyje Chrystus Król!

komentarz redakcji: Bardzo nam miło, że kolejne media doceniły naszą pracę i redaktorów publikujących na stronie isidorium.blogspot.com - projekcie nie tylko medialnym, ale opartym właśnie o przekazanie tych spraw, które są najważniejsze. Dzięki łasce Bożej, możemy starać się dla Państwa przekazywać zasady greckiej triady Dobra, Prawdy i Piękna. Drodzy Państwo - pamiętajcie! Bez Was nie byłoby Isidorium - razem tworzymy wspólnotę dzieci Bożych, pragnących, aby Ten, Który jest samą Miłością, panował w naszych sercach i na całym świecie. Bóg zapłać!