0. Przepraszamy za brak aktywnosci. Jest to spowodowane tymczasową niedyspozycją, ale i nowym projektem naszej strony. Zapraszamy na pewno od października - wówczas strona będzie już funkcjonowa1a - mamy nadzieję, że wcześniej. A na razie zachęcamy do przeglądania dotychczasowego dorobku z laski Bożej. 1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Radio Chrystusa Króla: Ogłosili i cisza. - ksiądz arcybiskup Jan Paweł Lenga o IntronizacjiOpublikowany 25 kwi 2017

Krystyna Kiwacz:
- Ja może tu przytoczę wypowiedź jednej z osób, które uczestniczyły w spotkaniach z Episkopatem. Na pytanie: ,, Kiedy będą ponowione spotkania z grupami, które dążą do Intronizacji Pana Jezusa? " Odpowiedź padła: ,, Już nie będzie więcej spotkań. Będziemy się zajmowali innymi sprawami. "
I na tym koniec.
Czy my możemy mieć w dalszym ciągu nadzieję na tę prawdziwą Intronizację, czyli Episkopat łącznie z rządem, ale nie tylko udział fizyczny, li tylko zmiany
w ustawach na ustawy zgodne z przykazaniami Bożymi?

Arcybiskup Jan Paweł Lenga:
- Co się tyczy Intronizacji... Chciałbym powiedzieć taką rzecz. Mnie się wydawało i wydaje po dzisiejszy dzień, że to była akcja, po prostu akcja. Akcja, która miała za cel, no, ,, żeby Naród uspokoił się, że niby coś robiliśmy, no i wystarczy. ".

A oprócz tego o:
biurokratycznej procedurze; 10-letniej nowennie; niewierzących hierarchach; przesłodzonej mowie; prawdziwym realizowaniu potrzeb serca; nigdy nie nienasycanym zadowoleniu; wygodzie, jak u bezbożników; człowieku porzuconym w krzakach; politpoprawności w Kościele; śpiących stróżach; grze na pianinie; i wiele innych.