Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

Ewangelia wg św. Mateusza 7,15-20: Jezus powiedział do swoich uczniów: „Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi?
 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. A więc: poznacie ich po ich owocach”.

   Ksiądz Piotr Glas, egzorcysta, daje praktyczną wskazówkę, jak rozpoznać fałszywego proroka:
Jeśli jakiś duchowny, ksiądz, biskup czy nawet najwyższy hierarcha kościelny będzie mówił 90% prawdy, a tylko 10% kłamstwa, gdzieś między wierszami wciśnie jakąś truciznę, gdzieś puści jad i jego mowa nie będzie klarowna ,, tak, tak, nie, nie ", tylko będzie zawiła i wieloznaczna, chociaż będzie pięknie mówił i przyjemnie będzie się go słuchało, to te 10% herezji wystarczy, żeby odrzucić jego nauczanie i przestać go zupełnie słuchać. [łucznik Izydor: Oczywiście nie chodzi o
natychmiastowe przekreślanie osoby głoszącej herezje - odnosi się to nie do przypadku nieświadomego głoszenia herezji, ale świadomego i celowego. A ponieważ nie zawsze możemy rozpoznać intencje, dlatego po prostu bądźmy czujni i pokornie poprawiajmy każdego naszego bliźniego, czyniąc to z miłością, ale i ze stanowczością w głoszeniu czystej prawdy, uwzględniając oczywiście konkretne uwrażliwienie i poziom wiedzy danego człowieka, w celu skutecznego zakomunikowania prawdy Bożej (aby łatwiej było mu ją przyjąć, nie rezygnując jednocześnie z jasności w danej kwestii)]. Szatan jest przebiegły, bardzo inteligentny i ma tylko jeden cel, chce zatracić dusze w piekle, żeby móc się nad nimi pastwić na wieki. Szatan jest ojcem kłamstwa i strasznym zwodzicielem. Sami, bez pomocy Matki Bożej i Jezusa nie jesteśmy w stanie się przed nim obronić.
Żyjemy w czasach zamętu zwodzicieli i fałszywych proroków. Zło jest bardzo eksponowane, nagłaśniane, pokazywane jako dobro. Jednocześnie blokuje się mówienie prawdy. Mało duchownych zdobywa się na odwagę, żeby o niej mówić. W niektórych krajach zabrania się głosić w kazaniach o piekle, o szatanach, o grzechu. Tacy duchowni, którzy mówią prawdę, są uciszani, suspensowani, ośmieszani, a wielu jest nawet zabijanych. Teraz jest bardzo eksponowane Boże Miłosierdzie, a pomijana Boża Sprawiedliwość, a Bóg jest Miłosierny i Sprawiedliwy. Głosi się fałszywą naukę, że wszyscy będą zbawieni, że Jezus kocha grzeszników i grzech nie jest żadną przeszkodą do zbawienia. Wielu ludzi daje się nabrać na te herezje i żyją tak, jak im się podoba, grzesząc i nie żałując za swoje grzechy, wierząc, że i tak pójdą do Nieba, to po co mają się nawracać. Pismo Święte mówi jednak zupełnie coś innego. Przy powtórnym przyjściu Jezusa odbędzie się sąd sprawiedliwy i oddzielone będą owce od kozłów i owce pójdą do wiecznej szczęśliwości, a kozły będą wrzucone w ogień nieugaszony.
   Jeśli będą wam mówili, że Harry Potter jest ok, że tatuaże są fajne, że w niektórych przypadkach można udzielić Komunii Św. rozwodnikom w nowych związkach, że wszystkie religie są równe, będzie się promowało homoseksualistów i innych zboczeńców, wtedy odrzućmy tę heretycką naukę i słuchajmy tego, co jest w Piśmie Świętym.
   Jednocześnie musimy ostrzegać innych, którzy są zwiedzeni przez fałszywych proroków i wierzą w różne kłamstwa, powołując się na to, że taki, a taki autorytet Kościoła to powiedział, więc musi to być prawda. Nawet jeśli nie będą chcieli nas słuchać, będziemy wyśmiewani, wyzywani, oczerniani i prześladowani, musimy walczyć o dusze.
Ja osobiście chciałabym przestrzec przez duchownym ( nie ojcem, bo Ojca mamy Jednego w Niebie) Adamem  Szustakiem, który stwierdził, że tatuaże to nic złego i można sobie robić, że udzieliłby Komunii Świętej rozwiedzionym w ponownych związkach, że egzorcyści są niepotrzebni i na przywitanie mówi: ,, dzień dobry ", zamiast pozdrowić Pana Jezusa. Ks. Kostrzewa również przestrzega przed jego naukami.
   Mam swoich ulubionych kapłanów, którym wierzę i chętnie ich słucham.
   Proszę jednocześnie wszystkich o modlitwę, post i każde cierpienie za kapłanów, szczególnie za tych, którzy pobłądzili. Jeden nawrócony kapłan uratuje tysiące dusz.
   Ks.Glas również przestrzega przed nakładaniem rąk na głowę. Nigdy nie pozwólcie, żeby jakaś obca osoba modliła się za was, kładąc ręce na waszą głowę. Nie pozwalajcie na to, nawet kapłanom, których nie znacie.
   Nie szukajcie też Jezusa w różnych dziwnych miejscach. Gdy będą wam mówili: Jezus jest tu, Jezus jest tam, Jezus jest na stadionie, nie chodźcie i nie słuchajcie ich. Jezusa można znaleźć tylko w Kościele Świętym, najlepiej w ciszy i spokoju. Jezus dzień i noc jest więźniem Tabernakulum i czeka tam na nas, ale mało jest takich, którzy go tam znajdują i chcą z nim pobyć nawet krótką chwilę.
Z Panem Bogiem i z Maryją
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...