1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Prezydent Trump ratuje amerykańskie górnictwo - łucznik Izydor

   Mariusz Max Kolonko w swym programie wyświetlanym w części na antenie Superstacji, zawiadomił, iż prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donald Trump podpisał rozkaz prezydencki o niezależności energetycznej Stanów Zjednoczonych.

   Dekret tym samym wycofuje postanowienia poprzedniego administratora Białego Domu, Baracka Obamy, zawarte w pakcie o czystości mocy energetycznej z Anno Domini 2016. Pakt mówił o zredukowaniu emisji dwutlenku węgla do atmosfery o 1/3 do 2030 we wszystkich stanach USA. Dekret tym samym może być powodem do zrywania umowy traktatów paryskich, czyli deklaracji ponad 200 państw z Roku Pańskiego 2015 o redukcji CO2.
   Prezydent podpisał rozkaz w obecności górników. Tym samym przyczyni się ponownego zatrudnienia w górnictwie, które w 2011 wynosiło 100 tysięcy ludzi, a teraz 66 tysięcy, co świadczy o gigantycznych zwolnieniach spowodowanych globalną polityką promowania energii źródeł odnawialnych.

łucznik Izydor: Nie wiem, który rodzaj źródeł energii bardziej się opłaca, ale nie rozumiem, dlaczego zieloni tak bardzo zwalczają źródła, które od tylu lat dają pracę wielu ludziom. Dlatego nie należy ideologicznie blokować uzyskiwania energii i z tego źródła, ale po prostu pozwolić wybrać, przy całym rachunku opłacalności dla firm i ich konsumentów.

Chyba że - to jest jedynie pytanie - wiedzą, że w pobliżu krajów morza się podniosą i ich zaleją, jak zalać mogą Niemcy, zgodnie z przepowiedniami siostry Łucji od Matki Bożej Fatimskiej. Dlatego chcą ograniczyć wówczas rzeczywiście istniejące ,, globalne ocieplenie ", aby zapobiec karze Bożej, ale nic im to nie da, bo ze swoimi grzechami i demonami nie wygra się przecież marną, ziemską materią. Czy zatem globalne ocieplenie jest fikcją czy jednak prawdą? Kto zna odpowiedź, może napisać na maila: izydor427@gmail.com.