Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Dzień kobiet został ustanowiony przez… Józefa Stalina – komunistycznego dyktatora i
najważniejszego (tzn. najważniejszego ZNANEGO) przywódcę sekty komunizmu !
J. Stalin, jeden z najgorszych zbrodniarzy masońskiej (piekielnej, szatańsko-diabelskiej) kliki:
komunizmu; wprowadził to piekielne „święto”
z co najmniej 2 powodów (na pewno jest ich
więcej, lecz ja piszę o tych, o których wiem więcej niż na pewno !
):
    ✗ Chciał, aby był pojmowany za sprawiedliwego przywódcę, który nie tylko nie zapomina o swoich poddanych, ale jeszcze bardzo dba o nich – [takie] mydlenie oczu ludziom, zwłaszcza swoim poddanym, ot co !

         A przecież to właśnie za rządów Stalina zostało piekielnie i bestialsko wymordowanych mnóstwo Polaków-Patriotów – Tzw. Żołnierzy Wyklętych (01 Marca - od pewnego czasu, Bogu dzięki, jest co roku Ich Święto !), a Stalin na to pozwalał i zapewne (nie jestem pewny, a nie chcę siać oszczerczej propagandy – nawet przeciwko takim ludziom, jak Stalin czy Hitler, bowiem sam nie jestem bez grzechów !) wspierał takie piekielno-haniebne postępowanie, czym jest winien nie tylko bestialskich morderstw oraz okrutnie strasznych cierpień i śmierci Czcigodnych Katolików Polskich i Czcigodnych Katolików Innych Narodowości, i innych ludzi, ale także jest winien olbrzymiego i bardzo okrutnego cierpienia Ich rodzin: dzieci (córek, synów), żon, sióstr, matek ! TO SIĘ NAZYWA HIPOKRYZJA ! → Ustanowił dzień kobiet jako święto kobiet, a sam je bez miłosierdzia katował poprzez swoje bezlitosne decyzje tudzież bierność ! Na dodatek: dzieci Żołnierzy Wyklętych uczęszczając do szkół MUSIAŁY akceptować kult Naczelnego Wodza (J. Stalina), i same MUSIAŁY TĄ ŻAŁOSNĄ PROPAGANDĘ rozpropagowywać i wyznawać, choć cierpiały niemiłosiernie z powodów niemiłosiernych cierpień: ich, ich rodzin, ich matek, a szczególnie ich Czcigodnych ojców ! - Przykład: córka Pułkownika Witolda Pileckiego – TRWA 70-LECIE JEGO BOHATERSKIEJ I MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI DLA WOLNEJ POLSKI !
    ✗ Dzień kobiet jest dniem ustanowionym przez masonerie, czyli przez piekło na Ziemi, bowiem dzień kobiet to dzień rozpusty [seksualnej], a więc dzień kobiet jest dniem szatańskim, gdyż szatan jest lubieżnikiem, czyli rozpustnikiem !

Autorstwo Artykułu: Z Maryjno-Bożo-Święto-Anielską pomocą, JMK AJ K
Data Wydania Artykułu: 08.03.2017 r. po ur. Chr..
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...