Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Sąd Federalny w Waszyngtonie zdecydował o przyjęciu poprawionego dekretu imigracyjnego Donalda Trumpa. Tym samym sąd nie zgodził się ze skargą prokuratora generalnego stanu, Boba Fergusona, który zarzucił dekretowi charakter ,, antymuzułmański ". Z kolei sędzia James Robart przyjął projekt, który tym razem, w jego ocenie, jest zgodny z konstytucją.
   Należy przypomnieć, że dekret w Stanach Zjednoczonych nie jest ustawą, ale aktem wykonawczym i musi opierać się na ustawie zasadniczej.
   Projekt prezydenta utrzymuje 3-miesięczny zakaz wjazdu dla obywateli Iranu, Libii, Syrii, Somalii, Sudanu, Jemenu i nie przyjmowanie uchodźców przez okres 4 miesięcy. Dokument nie obejmuje jednak podróży, które są już zaplanowane, jak i obywateli Iraku, którzy dysponują ważnymi wizami i zielonymi kartami. Dekret Trumpa wchodzi w życie 16 marca.

 
Źródło: PCh24.pl

Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...