Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   W czwartek (8 grudnia) KEP ogłosił decyzję papieża Franciszka, który mianował
arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, dotychczasowego metropolitę łódzkiego, arcybiskupem, metropolitą krakowskim, zastępując tym samym Stanisława kardynała Dziwisza, który przechodzi na emeryturę.
   28 stycznia będzie miał miejsce ingres nowego metropolity.
   Nowy arcybiskup jest zastępcą przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Jego dewizą są słowa ,, Scire Christum " (,, Znać Chrystusa ").

Źródło: PCh24.pl i radiomaryja.pl
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej