Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   W czwartek (8 grudnia) KEP ogłosił decyzję papieża Franciszka, który mianował
arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, dotychczasowego metropolitę łódzkiego, arcybiskupem, metropolitą krakowskim, zastępując tym samym Stanisława kardynała Dziwisza, który przechodzi na emeryturę.
   28 stycznia będzie miał miejsce ingres nowego metropolity.
   Nowy arcybiskup jest zastępcą przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski. Jego dewizą są słowa ,, Scire Christum " (,, Znać Chrystusa ").

Źródło: PCh24.pl i radiomaryja.pl
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...