Pasek informacyjny

0. Zachęcam do wsparcia mnie poprzez zakup jednego z produktów na moim koncie Allegro. Link niżej, po lewej stronie, w obrazie: PROSZĘ O WSPARCIE. Wielkie Bóg zaplać! 1. Smutna wiadomość: Do Boga Ojca kilkanascie dni temu odeszla jedna z szabli Korony Rzeczypospolitej Polskiej, pani Urszula Strach - była kandydatka KWW Grzegorza Brauna ,, Szczęsć Boże " w wyborach do parlamentu RP. Módlmy się za jej duszę, aby dostąpila laski królowania z Chrystusem i Swiętymi w Niebie. 2. 11 maja już II Szturm na Sejm pod przewodnictwem księdza profesora Piotra Marii Natanka. Zjazd dzieci wiernych Matce Bożej Częstochowskiej rozpocznie się o godzinie 11:00 pod kolumną Zygmunta. Przewidywana dlugosć - 3,5 godziny. 3. 13 maja w całej Polsce Różaniec Swięty publicznie - organizuje Krucjata Mlodych. W Warszawie na placu przy Krakowskim Przedmiesciu 62 o godzinie 16:00.

wtorek, 20 grudnia 2016

HOT NEWS: Zginął ambasador Rosji w Turcji. Czy to zapowiedź wojny? - łucznik Izydor

   Podczas zwiedzania Centrum Sztuki Współczesnej w stolicy Turcji, Ankarze zginął ambasador Rosji, Andriej Karłow. Przedstawiciel Federacji Rosyjskiej stał akurat przy mikrofonie, a jego spotkanie było nagrywane. Mordercą (zabójstwo - niecelowe, morderstwo - celowe) był zwolniony z policji 15 lipca,
22-letni Mevlut Mert Antintas. Po zamachu wołał, że jest to odwet za działania rosyjskie w Syrii. Zamachowiec został ostatecznie zastrzelony przez tureckie specjalne siły policyjne.
   Śledczy obydwu krajów badają sprawę.

Źródło: Teleexpress (TVP) i Wolne Media

Komentarz: Czy szykuje się jakiś prowokowany konflikt, podobny do tragicznego zamachu na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda Habsburga z 28 czerwca Anno Domini 1914 (jedni mówią, że zorganizowanego przez spisek skrajnych Serbów, drudzy, że przez przebranych żydów), który był przyczynkiem do podjęcia działań wojennych, przerodzonych ostatecznie w I wojnę światową? Czy może jest to sprzeciw Państwa Islamskiego wobec współpracy rosyjsko-tureckiej, jakkolwiek Turcja balansuje między USA a Rosją?


Zachowaj ich, Panie, w Swym Miłosierdziu...