Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Portal Isidorium podjął współpracę ze Wspólnotą Dzieci Bożych. Powstala specjalna zakladka po prawej stronie. Jeśli chcesz już dowiedzieć się więcej o tej wspanialej inicjatywie, kliknij na obraz po prawej stronie. Zachęcamy! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Jedna z mistyczek przekazała słowa Matki Bożej, żeby modlić się za prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donalda Trumpa, bowiem może
zostać otruty albo zastrzelony tak, jak Kennedy - który na dodatek był Katolikiem.
   Jak mówi Matka Boża, to Ona przyczyniła się do wygranej Trumpa i poprzez niego zostanie zaprowadzony pokój (nie mówi, że wszędzie, tego nie wiemy).
   W obliczu tak wielkiego sprzeciwu sług tego świata dla kandydatury, a i prezydentury Donalda Trumpa, wynik 290 głosów elektorskich zebranych na Trumpa w stosunku do 218 Clinton, przy przewadze liczebnej Clinton niewątpliwie jest działaniem Mocy Bożej przez Królową Anielską.
Jeżeli ktoś jeszcze, tak jak ja niedawno, nie orientuje się, o co chodzi z tymi głosami elektorskimi, to chodzi o to, że po głosowaniu w okręgach elektorskich, elektorzy spotykają się na jakimś zebraniu i potwierdzają (tak od lat przynajmniej funkcjonuje tradycja w Ameryce) głosy ze swojego okręgu, którego są przedstawicielami. To się odbędzie za około 40 dni.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...