0. Przepraszamy za brak aktywnosci. Jest to spowodowane tymczasową niedyspozycją, ale i nowym projektem naszej strony. Zapraszamy na pewno od października - wówczas strona będzie już funkcjonowa1a - mamy nadzieję, że wcześniej. A na razie zachęcamy do przeglądania dotychczasowego dorobku z laski Bożej. 1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

MÓDLMY SIĘ ZA TRUMPA! To walka o jego życie.

   Jedna z mistyczek przekazała słowa Matki Bożej, żeby modlić się za prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donalda Trumpa, bowiem może
zostać otruty albo zastrzelony tak, jak Kennedy - który na dodatek był Katolikiem.
   Jak mówi Matka Boża, to Ona przyczyniła się do wygranej Trumpa i poprzez niego zostanie zaprowadzony pokój (nie mówi, że wszędzie, tego nie wiemy).
   W obliczu tak wielkiego sprzeciwu sług tego świata dla kandydatury, a i prezydentury Donalda Trumpa, wynik 290 głosów elektorskich zebranych na Trumpa w stosunku do 218 Clinton, przy przewadze liczebnej Clinton niewątpliwie jest działaniem Mocy Bożej przez Królową Anielską.
Jeżeli ktoś jeszcze, tak jak ja niedawno, nie orientuje się, o co chodzi z tymi głosami elektorskimi, to chodzi o to, że po głosowaniu w okręgach elektorskich, elektorzy spotykają się na jakimś zebraniu i potwierdzają (tak od lat przynajmniej funkcjonuje tradycja w Ameryce) głosy ze swojego okręgu, którego są przedstawicielami. To się odbędzie za około 40 dni.