Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


Relatywistyczne rewelacje podatkowe.


http://www.pch24.pl/prof--zyzynski--to-bledne-twierdzenie--ze-mamy-wysokie-podatki--to-zwiastun-podwyzek-,46803,i.html

Ja jestem za pomysłem (choć, co prawda, masona rytu szkockiego i libertarianina, to jednak wielkiego wolnościowego myśliciela) Janusza Korwina-Mikkego, żeby wprowadzić jedynie daninę wynoszącą 200-300 złotych (być może wspominał jeszcze o VAT-cie, nie pamiętam). Nie byłby to zatem biurokratyczny podatek dochodowy, zobowiązujący do rozliczania się z każdego naszego działania, co przecie narusza naszą wolność i wcale nie winien odpowiadać za poprawę bezpieczeństwa państwa, bo za to powinny odpowiadać służby bezpieczeństwa, a nie biurokratyczna machina!
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej