Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   W czwartkowym referendum Great Britain opowiedziała się za
wyjściem z eurokołchozu. Za wyjściem z Babilonu zagłosowało 51,9%, a za dalszym niewolnictwem w ateistycznej i socjalistycznej utopii przemówiło 48,1%.
   Złota Pani Aniela Merkel zasmucona. Nigel Farage triumfuje. David Cameron zapowiada październikową dymisję z urzędu premiera Wielkiej Brytanii.
   Zapewne KOD-owcy będą wielce zatrwożeni, że nie tylko polski rząd neguje ich pomysły, ale że wsparcie dla prawicowej dyktatury przyszło z samego Zachodu! Jednak prezes PiS, Jarosław Kaczyński powiedział o dwóch drogach: 1. Zostawić wszystko po staremu - jako rzecz zła. 2. Zreformować Unię - rzecz właściwa. Wygląda na to, że Prawo i Sprawiedliwość rzeczywiście będzie broniło pozostania w doskonałym niemieckim projekcie politycznym Mitteleuropy.

Źródło: TVP Info
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej