Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   W czwartkowym referendum Great Britain opowiedziała się za
wyjściem z eurokołchozu. Za wyjściem z Babilonu zagłosowało 51,9%, a za dalszym niewolnictwem w ateistycznej i socjalistycznej utopii przemówiło 48,1%.
   Złota Pani Aniela Merkel zasmucona. Nigel Farage triumfuje. David Cameron zapowiada październikową dymisję z urzędu premiera Wielkiej Brytanii.
   Zapewne KOD-owcy będą wielce zatrwożeni, że nie tylko polski rząd neguje ich pomysły, ale że wsparcie dla prawicowej dyktatury przyszło z samego Zachodu! Jednak prezes PiS, Jarosław Kaczyński powiedział o dwóch drogach: 1. Zostawić wszystko po staremu - jako rzecz zła. 2. Zreformować Unię - rzecz właściwa. Wygląda na to, że Prawo i Sprawiedliwość rzeczywiście będzie broniło pozostania w doskonałym niemieckim projekcie politycznym Mitteleuropy.

Źródło: TVP Info
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...