Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   O godzinie 11:00 na Placu Zamkowym przy Kolumnie Zygmunta ludzie z całej Polski, a przede wszystkim rycerze Chrystusa Króla spotkali, by pomodlić się przed wyruszeniem trasą manifestacji w ramach szturmu na Sejm pod przewodnictwem Królowej Polski.

   Od godziny 12:00 do 14:00 miał miejsce marsz pod Sejm RP. Marszowi przewodził ksiądz Piotr Maria Natanek.
   Celem było przekazanie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na ręce marszałka Sejmu, który zawiesiłby obraz na frontalnej ścianie obrad.
   Nikt nie pofatygował się jednak, aby obraz odebrać. Nie umieszczono go także w kaplicy sejmowej. Jedynie niektórzy politycy i kapłan sejmowy wyszli, aby porozmawiać z manifestującymi.
   Uczestnicy marszu rozdawali medaliki Niepokalanego Poczęcia, książki z wydawnictwa księdza Natanka i inne materiały.
   Nasza korespondentka poleciła strony Echo Chrystusa i Christus Vincit, z których możemy dowiedzieć się o przeprowadzanych i planowanych inicjatywach, jak i pielgrzymkę do Wykrotu, miejsca Objawień Matki Bożej. Zaleciła także modlitwę ,, Magnificat ", z którą nie rozstawał się zawierzony ,, Totus Tuus Maria " Święty Polak, papież Jan Paweł II. Zwróciła także uwagę, iż Orędzia Pana Jezusa do Rozalii Celakównej nie są dokładnie czytane. Ma nadzieję, że manifestacja opowiedziała troszkę o Misji Intronizacji mieszkańcom miasta Warszawy. Przypomniała słowa, iż na Polsce ciąży wielka odpowiedzialność, ale i łaska, gdyż od Polski ma rozpocząć się Królowanie Jezusa Chrystusa. Podkreśliła znaczenie modlitwy, również za polski rząd.

Źródło: Wywiad z rycerką Chrystusa Króla, panią Bożeną Wróbel
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej