Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   O godzinie 11:00 na Placu Zamkowym przy Kolumnie Zygmunta ludzie z całej Polski, a przede wszystkim rycerze Chrystusa Króla spotkali, by pomodlić się przed wyruszeniem trasą manifestacji w ramach szturmu na Sejm pod przewodnictwem Królowej Polski.

   Od godziny 12:00 do 14:00 miał miejsce marsz pod Sejm RP. Marszowi przewodził ksiądz Piotr Maria Natanek.
   Celem było przekazanie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na ręce marszałka Sejmu, który zawiesiłby obraz na frontalnej ścianie obrad.
   Nikt nie pofatygował się jednak, aby obraz odebrać. Nie umieszczono go także w kaplicy sejmowej. Jedynie niektórzy politycy i kapłan sejmowy wyszli, aby porozmawiać z manifestującymi.
   Uczestnicy marszu rozdawali medaliki Niepokalanego Poczęcia, książki z wydawnictwa księdza Natanka i inne materiały.
   Nasza korespondentka poleciła strony Echo Chrystusa i Christus Vincit, z których możemy dowiedzieć się o przeprowadzanych i planowanych inicjatywach, jak i pielgrzymkę do Wykrotu, miejsca Objawień Matki Bożej. Zaleciła także modlitwę ,, Magnificat ", z którą nie rozstawał się zawierzony ,, Totus Tuus Maria " Święty Polak, papież Jan Paweł II. Zwróciła także uwagę, iż Orędzia Pana Jezusa do Rozalii Celakównej nie są dokładnie czytane. Ma nadzieję, że manifestacja opowiedziała troszkę o Misji Intronizacji mieszkańcom miasta Warszawy. Przypomniała słowa, iż na Polsce ciąży wielka odpowiedzialność, ale i łaska, gdyż od Polski ma rozpocząć się Królowanie Jezusa Chrystusa. Podkreśliła znaczenie modlitwy, również za polski rząd.

Źródło: Wywiad z rycerką Chrystusa Króla, panią Bożeną Wróbel
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...