1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Relacja ze szturmu na Sejm pod przewodnictwem Królowej Polski

   O godzinie 11:00 na Placu Zamkowym przy Kolumnie Zygmunta ludzie z całej Polski, a przede wszystkim rycerze Chrystusa Króla spotkali, by pomodlić się przed wyruszeniem trasą manifestacji w ramach szturmu na Sejm pod przewodnictwem Królowej Polski.

   Od godziny 12:00 do 14:00 miał miejsce marsz pod Sejm RP. Marszowi przewodził ksiądz Piotr Maria Natanek.
   Celem było przekazanie obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na ręce marszałka Sejmu, który zawiesiłby obraz na frontalnej ścianie obrad.
   Nikt nie pofatygował się jednak, aby obraz odebrać. Nie umieszczono go także w kaplicy sejmowej. Jedynie niektórzy politycy i kapłan sejmowy wyszli, aby porozmawiać z manifestującymi.
   Uczestnicy marszu rozdawali medaliki Niepokalanego Poczęcia, książki z wydawnictwa księdza Natanka i inne materiały.
   Nasza korespondentka poleciła strony Echo Chrystusa i Christus Vincit, z których możemy dowiedzieć się o przeprowadzanych i planowanych inicjatywach, jak i pielgrzymkę do Wykrotu, miejsca Objawień Matki Bożej. Zaleciła także modlitwę ,, Magnificat ", z którą nie rozstawał się zawierzony ,, Totus Tuus Maria " Święty Polak, papież Jan Paweł II. Zwróciła także uwagę, iż Orędzia Pana Jezusa do Rozalii Celakównej nie są dokładnie czytane. Ma nadzieję, że manifestacja opowiedziała troszkę o Misji Intronizacji mieszkańcom miasta Warszawy. Przypomniała słowa, iż na Polsce ciąży wielka odpowiedzialność, ale i łaska, gdyż od Polski ma rozpocząć się Królowanie Jezusa Chrystusa. Podkreśliła znaczenie modlitwy, również za polski rząd.

Źródło: Wywiad z rycerką Chrystusa Króla, panią Bożeną Wróbel