Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2.Papież Franciszek podpisal dekret o heroiczności cnót Stefana kardynala Wyszyńskiego. Od teraz nosi tytul Czcigodnego Slugi Bożego. 3. Donald Trump: ,, Jezus Chrystus jest prawdziwym powodem świąt Bożego Narodzenia '' 4. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Jak mogłem się dowiedzieć z własnego źródła, okazuje się, iż ponoć podczas szturmu na Sejm pod przewodnictwem Królowej Polski, który organizował ksiądz Piotr Maria Natanek, premier
Rzeczypospolitej Polskiej, Beata Szydło zadzwoniła do biskupów z zapytaniem, czy przyjąć do Sejmu obraz Matki Bożej od uczestników marszu, na co biskupi nie wyrazili zgody.
   Jak oceniacie decyzję o zadzwonieniu do hierarchów premier Beaty Szydło? Podzielcie się opiniami w komentarzach pod postem!

Źródło: własne, tajne
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...