Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Jak mogłem się dowiedzieć z własnego źródła, okazuje się, iż ponoć podczas szturmu na Sejm pod przewodnictwem Królowej Polski, który organizował ksiądz Piotr Maria Natanek, premier
Rzeczypospolitej Polskiej, Beata Szydło zadzwoniła do biskupów z zapytaniem, czy przyjąć do Sejmu obraz Matki Bożej od uczestników marszu, na co biskupi nie wyrazili zgody.
   Jak oceniacie decyzję o zadzwonieniu do hierarchów premier Beaty Szydło? Podzielcie się opiniami w komentarzach pod postem!

Źródło: własne, tajne
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej