Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Zapewne znane jest Państwu, iż popieram pogląd, mówiący o tym, że Izrael, będąc zagrożonym w Palestynie, jak zawsze, przez ościenne państwa i samych Arabów, zamierza wyeksportować swój kraj, a przynajmniej jego znaczną część, do jakiegoś spokojnego i bezpiecznego miejsca, na jakie idealnie nadaje się Polska - oczywiście nastąpić to może jedynie przy ,, pokojowym " (jak to szlachetnie brzmi) porozumieniu się z Rosją i Niemcami, a także innymi grupami potężnych interesów działających na terenie naszego kraju. Czyli, jak to, dla nas trochę spektakularnie, mówi Grzegorz Braun, kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym.

   Jakkolwiek póki co wyłaniają się dwie koncepcje wyeksportowania interesów państwa Izrael, czyli:
a) utworzenie Judeopolonii - wszak, jak doniósł niegdyś portal Wolna Polska, prezes Kalkstein (Jarosław Kaczyński) podsunął do podpisania prezydentowi Andrzejowi Dudzie dokument, w którym była mowa o utworzeniu państwa Judeopolonii - Izrael i Polska; oczywiście Duda podpisał
b) utworzenie izraelskiej strefy ekonomicznej w Europie Środkowo-Wschodniej
c) być może połączenie obu myśli, czyli Judeopolonia i cała Europa Środkowo-Wschodnia jako już z kolei strefa ekonomiczna Żydów.
   Oczywiście należy uwzględnić, iż wpływy Żydów nie pochodzą jedynie z zagranicy, z ich kraju (choć część Żydów nie utożsamia państwa Izrael jako swojego państwa), ale i z wewnątrz - pośrod wielu polityków, przedsiębiorców i hierarchów kościelnych oraz innych grup znajdują się Żydzi lub przynajmniej ludzie ,, pochodzenia żydowskiego ", którzy ze względu na więzy krwi, czy też więzami plemiennymi je nazywając, są zmuszeni do wykonywania interesów swych rodów. Innym koniecznym uwzględnieniem tej ,, spiskowej praktyki dziejów " (G.B.), jest możliwość zachowania państwa Izrael w Palestynie, lecz oczywiście w troszeczkę ograniczonej formie, na przykład z mniejszą liczbą zagrożonej ludności żydowskiej.
   To był jednak długi wstęp do tego, co chciałem dzisiaj napisać...
   Mianowicie powyższe słowa były ukazaniem celu działań, które za chwilę wymienię.
   Proszę zauważyć, że w ostatnim czasie mamy do czynienia z ciągłym podejmowaniem tematyki Żydów i podczas Holocaustu (który oczywiście był wielką tragedią ludzkości, choć czasem trzeba się zastanowić, czy oby niektóre ,, teorie spiskowe " dotyczące tego wydarzenia nie przedstawiają troszeczkę inaczej obraz zagłady żydów w rzeczywistości) i w związku ze stosunkiem Polaków do Żydów współcześnie.
Bowiem w ostatnim wydaniu tygodnika ,, Wprost " na 18 - 24 kwietnia głównym tematem numeru były właśnie kwestie żydowskie i stosunek Polaków co do nich. ,, Czy Polacy to antysemici? " brzmiał podejrzliwie tytuł okładki, co po zaglądnięciu do środka okazało się potwierdzeniem przykrych obaw.
Inną poszlaką, jakkolwiek nie znam historii tegoż, ponoć wybitnego (przynajmniej według autorów filmu), człowieka, jest transmisja filmu o Janie Karskim w TVP, pt. ,, Karski i władcy ludzkości ". Nie chodzi mi o to, czy to był wielki człowiek, czy nie, ale o spostrzenie, iż puszczono ową produkcję na ramówkę w czasie, gdy po całym kraju brzmią na wokandzie ,, kwestie żydowskie ".
I wreszcie trzecim dowodem włączenia nam kolejnego sezonu propagandowej machiny ,, wiecznie prześladowanych i wspaniałych Żydów ", jest informacja, jaką uzyskałem z ostatniego artykułu pana Grzegorza Brauna na znakomitym portalu Polska Niepodległa, iż Andrzej Duda: ,, Zresztą bardziej jeszcze od lapsusów językowych wstrząsające było powtórzenie przez samego prezydenta Dudę mantry „judeochrześcijaństwa” – która należąc do kanonu współczesnej polit-poprawności, zawsze pozostanie przecież bzdurą na gruncie historycznym i herezją na gruncie teologicznym. " (artykuł: ,, Tylko u nas! Grzegorz Braun: W podzięce za 1050-lecie – hołd poznański " - Polska Niepodległa).
   Czy ja jestem wariatem i obłąkańcem? Nie, albowiem, jak to mówi wspaniały ksiądz Roman Kneblewski - ,, Ja jestem człowiekiem niewierzącym, bo nie wierzę w przypadki. ". Na cóż znowu mamy czekać kolejne lata, aż społeczeństwo, śmiejąc się z ,, teorii spiskowych ", po tych właśnie kilku latach, same podejmie się walki z konspiratorami korporacyjnymi, o których wcześniej ci ,, wariaci " przecie tyle już mówili?... Czyż nie było tak chociażby z ,, teoriami spiskowymi " o transformacji ustrojowej i Lechu Wałęsie? Czyż nie było tak ze starą i obrzydliwą Unią Europejską? I czyż nie było tak z masonami i żydami w Kościele Katolickim, czego przykładem jest ostatnio jawnie antypolskie zachowanie się kurii krakowskiej w sprawie Mszy Najświętszych w intencji księdza Jacka Międlara?
   Co do wymienionego powyżej artykułu pana Grzegorza Brauna, to będę musiał go skrytykować, oczywiście i pochwalić, ale sprawa, w której wyrażę krytykę, jest na tyle istotna, że nie możemy milczeć... Jednak o tym dowiecie się Państwo już w mej następnej publikacji...
Dlatego zapraszam do śledzenia bloga łucznika Izydora
Chwała Duchowi Świętemu!Srebrny tekst: Aem: ,, Nie przewracaj strony na drugą stronę. "
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...