Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
Zdarzył się kolejny cud modlitewny.
.
Jak pamiętamy, dziecko Charlie Garda skazane było przez sądy angielski i europejski na śmierć przez odłączenie aparatury podtrzymującej życie. Miało się to stać 30 czerwca br. Po diabelskiej decyzji sądu ludzie, których ta wiadomość zbulwersowała i poruszyła, podjęli wielką akcję modlitewną, bo tylko cud mógł uratować Charliego. Bardzo dużo katolików chwyciło za Różaniec Święty i błagali Boga o życie dla tego chorego dziecka.
I wtedy stał się pierwszy cud.
Lekarze, którzy byli nieprzejednani i sami złożyli pozew do sądu o uśmiercenie Charliego, nagle zmieniają decyzję, miękną ich serca i pozwalają rodzicom nacieszyć się dzieckiem jeszcze kilka dni.
W sprawie Charliego, która stała się głośna, coraz więcej ludzi dołączało się do modlitwy.
Sam prezydent USA Tramp interweniował w jego ochronę życia, a także wielu lekarzy chciało podjąć się leczenia Charliego. Nawet biskup Rzymu Franciszek wstawiał się za nim.
I staje się kolejny cud.

Sąd zmienia zdanie za sprawą jednego lekarza, który przyleciał specjalnie ze Stanów i przekonał sąd o skuteczności leczenia dla Charliego, a którego brytyjscy lekarze nie chcieli wcale słuchać.
Mamy ewidentny dowód na to, że Bóg wysłuchuje naszych modlitw i kiedy znikąd już nie ma nadzieji, wtedy wkracza do akcji Bóg i pokazuje Swoją Moc.
Dzięki Ci Panie Boże, za te cuda. Wielbimy Cię i oddajemy Ci Hołd i Chwałę.
Prosimy o dalszą opiekę dla Charliego i o kolejny cud nawrócenia dla tych wszystkich lekarzy i sędziów, którzy chcieli uśmiercić to chore dziecko.

Dużą determinacją wykazali się rodzice dziecka, sami zebrali potrzebne fundusze na prywatne leczenie, wspierali go swoją obecnością i wszelkimi sposobami walczyli o życie swojego chorego synka. To jest prawdziwa miłość i ta postawa godna jest naśladowania. Pan Bóg wynagrodził ich trud rodzicielski.

Na tym przykładzie Bóg pokazuje nam, że tylko w Nim powinniśmy mieć ufność i nigdy nie wolno tracić nadziei.

Są tu pokazane też trzy cnoty Boskie: Wiara, Nadzieja, Miłość.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...