Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Wczoraj przewodniczący jednego z ugrupowań parlamentarnych przyznał, że 16 grudnia doszło do puczu na rząd. Teraz ponawiają przygotowania ze względu na ,, ekpansję państwa PiS " tym razem w sprawie dalszego funkcjonowania Sądu Najwyższego. Sytuację opisuje łucznik Izydor.
   ,, Byliście tutaj z nami 16 grudnia, widzieliście jak wyglądała organizacja puczu, jak to wszystko się zdarzyło" – mówił do dziennikarzy Grzegorz Schetyna i dodał: "Mignął mi tu poseł Michał Szczerba, bo on był organizatorem puczu wtedy na posiedzeniu Sejmu. " - powiedział lider platformersów, Grzegorz Schetyna.
   Dalej, na potwierdzenie kontynuowania pseudokrucjaty:
,, Dzisiaj mówię jako przewodniczący Platformy Obywatelskiej, mówię: tak, będziemy się do tego przygotowywać. Nie zostawimy tego, nie zostawimy Polaków sam na sam z sędziami z nadania PiS-owskich ministrów i Zbigniewa Ziobry. Nie będzie Jarosław Kaczyński urządzał sam demokracji. Nie dopuścimy do dyktatorskich rządów. To jest fundament. "

Źródło: Do Rzeczy, TVP Info

komentarz łucznika Izydora: Widać, że obalanie rządu, jak słusznie stwierdziła wczoraj jedna z posłanek obozu rządzącego, będzie kontynuowane za pomocą ,, ulicy i zagranicy " - Soros, eurokraci i inni krzewiciele demonokracji przesyłają pieniądze, a ,, obywatelscy " działacze robią swoje na ulicach i to w taki sposób, aby udało się pokazać w CNN, BBC i innych telewizjach, że tutaj trwa wojna domowa. Dlatego trzeba by poprosić unię jewropejską o uruchomienie procedury ,, praworządności " i ogłosić, że tak naprawdę, to wszystko było... z podłożem antysemickim.
   Problem jednak w tym, że w masonerii są dwie grupy. Jedna, żydów, druga, nie żydów, ale innych bogów i tak. Pewnie jednak jakoś by się dogadali, bo kto by tam rozpoczynał wojnę o nasz kraj, chyba, że z powodu ogromnych złóż naturalnych znajdujących się na polskiej ziemi. Bardziej jednak stanęłyby te dwa odłamy po przeciwnej stronie barykady, dodając do tego jeszcze inne ,, przyjazne ludzkości ugrupowania ", gdyby rozpoczęła się wojna z Chinami.
   Chociaż PiS prowadzi politykę proizraelską i socjalistyczną, to jednak dalej jest to rząd, którego w
ostateczności winniśmy bronić, tak, jak zalecał Grzegorz Braun, gdyż, jak twierdzi ten wybitny mąż stanu, w przypadku obalenia obecnego rządu, przyjdzie znowu ten sam, co wcześniej lub gorszy lub wprowadzi się już zarząd komisaryczny, pod nazwą: ,, kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym ".
   Wiecie Państwo, powiem jednak szczerze... Jakoś tak się cieszę, jakoś tak mi ulżyło, że wreszcie zdrajcy narodowi przyznali się publicznie do swej zdrady. Wreszcie otworzyli okno i wykrzyknęli to, dzięki czemu łatwiej teraz będzie się ludziom wreszcie zorientować, że tu dzieje się prawdziwa wojna, a nie tylko ,, kłótnie polityków i ludzi, którzy nie są blisko ludzi ", jak to mówią typowi polscy malkontenci, mówiący tylko ,, nie, nie, nie ", lecz nie mający żadnego pomysłu na budowę Rzeczypospolitej ,, tak, tak, nie, tak " - rozważnie i pozytywnie.
   Jeżeli jednak naczelnik naszego kraju, Jarosław Kaczyński i Prawo i Sprawiedliwość wraz z Episkopatem zawierzy się nie człowiekowi, jako rzekomemu bogu, atoli prawdziwemu Dawcy Życia, Jezusowi Chrystusowi, który jest Królem nad każdym Narodem, wówczas: ,, Niech będą błogosławieni! ".
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...