Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.W tym roku 5 sierpnia przypadnie dwutysięczna trzydziesta trzecia rocznica urodzin Matki Bożej. 
Matka Boża powiedziała do Jeleny Vasilij
w Medziugorju, która w latach 1982-1987
otrzymywała lokucje (słyszała wewnętrznie głos Matki Bożej), że
5 sierpnia 1984 roku przypadnie dwutysięczna rocznica Jej narodzin. O prawdziwym dniu swoich narodzin Matka Boża powiedziała też Vicce.
W maju 1984 roku, Matka Boża, przekazując w Medziugorju wiadomość o dwutysięcznej rocznicy swoich narodzin, wskazała sposób, w jaki chciałaby, aby przygotowano się do tego dnia:
„Przez wieleset lat całkowicie się wam oddałam. Czy to zbyt wiele,
zarezerwować dla Mnie trzy dni? W ciągu tych dni nie pracujcie, ale weźcie
różaniec i módlcie się! "

Dodała jeszcze:
„W ciągu ostatniego ćwierćwiecza zapomniano o poście w Kościele katolickim”.
Na początku sierpnia 1984 roku Matka Boża powiedziała:
„To orędzie jest przeznaczone dla papieża i dla wszystkich chrześcijan.
Przygotujcie drugie tysiąclecie od moich narodzin, które rozpocznie się
5 sierpnia 1984. Przez wieleset lat poświęcałam wam całe moje życie. Czy
to dla was zbyt wiele, poświęcić mi trzy dni? Nie pracujcie przez te dni, ale
weźcie różaniec i módlcie się”.

I rzeczywiście, dwutysięczną rocznicę urodzin Matki Bożej w Medjugorie obchodzono bardzo uroczyście, wcześniej modląc się przez 3 dni i poszcząc. Od tego roku świętuje się narodziny Matki Bożej dnia 5 sierpnia. Tego dnia otrzymuje się wiele łask, dużo osób nawraca się, zostaje uzdrowionych, pocieszonych i odczuwa się prawdziwą obecność Maryji.
Matka Boża powiedziała:
„ Jestem bardzo szczęśliwa. Czyńcie tak dalej. Nadal módlcie się i pośćcie.
Czyńcie tak dalej i uczyńcie mnie szczęśliwą każdego dnia”.

Matka Boża powiedziała też:
„Księża, którzy będą spowiadali, będą bardzo radośni tego dnia”.
Obecni w Medziugorju księża powiedzieli później, że nigdy w życiu nie odczuwali w swych sercach takiej radości, jak spowiadając tego dnia.

W samym zaś dniu 5 sierpnia 1984 roku Matka Boża powiedziała:

„Nigdy przez całe życie tak nie płakałam z bólu, jak dzisiejszego wieczoru
płakałam z radości. Dziękuję wam!”

Marija, odsłaniając fragment przyszłości, o której wie z objawień Matki Bożej,powiedziała, że pewnego dnia Kościół zmieni oficjalny liturgiczny dzień narodzin Maryi z 8 Września na 5 sierpnia.
Matka Boża w czasie objawienia 5 sierpnia ubiera się w złote szaty, jest niewypowiedzianie piękna; przychodzi ponadto bardzo radosna, towarzyszą jej trzej Aniołowie, a nawet, co się nie zdarza, raz dwukrotnie udzieliła błogosławieństwa bądź udziela szczególnego błogosławieństwa.

Ponadto, tego dnia w 1986 roku Matka Boża zaleciła, aby w każdy czwartek czytać Ewangelię według św. Mateusza, gdzie jest napisane:
„Nikt nie może dwóm panom służyć…”, „Nie możecie służyć Bogu i Mamonie” (Mt 6, 24-34). 
Przygotujmy się na tę wielką uroczystość, tak jak Matka Boża sobie tego życzy, przez 3 dni modląc się więcej, najlepiej na Różańcu i poszcząc. Matka Boże prosiła o 4 godziny modlitwy dziennie i dodała, że jest to zaledwie 6-ta część doby. Dodatkowo, tego roku urodziny Matki Bożej przypadają w pierwszą sobotę miesiąca.
Mateńko, w dniu Twoich urodzin życzymy Ci, żeby wszyscy pokochali Cię z całego serca, żeby wszyscy zatwardzali grzesznicy jak najszybciej porzucili swoje grzeszne życie i wrócili do Boga. Abyś już nigdy więcej nie musiała płakać z powodu naszych niewierności, naszych śmiertelnych grzechów, strasznych profanacji i lekceważenia przykazań Bożych i Twoich upomnień. Mateńko, wstawiaj się za nami u Twojego Syna, a naszego Pana i Króla, Jezusa Chrystusa, Który tyle wycierpiał z miłości dla nas. Ochraniaj nas przed wszelkimi zakusami szatana, okryj nas Swoim Płaszczem, błogosław nam i udzielaj nam wszelkich potrzebnych Łask.
 Dziękujemy Ci za to, że jesteś naszą Współodkupicielką, naszą Królową i naszą Najlepszą Matką.

Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...