Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Izrael, prowokując Palestyńczyków, chce przenieść stolicę z Tel Awiwu do Jerozolimy. Co na to Donald Trump? Jak wygląda sprawa nacisków żydowskich i muzułmańskich?

   Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, Donald Trump zdecydował, że, wzorem jego poprzedników, nie przeniesie ambasady USA z Tel Awiwu do Jerozolimy. Chce tym samym zachować stabilność w napiętej sytuacji między żydami a muzułmanami, którzy nie chcą uznać Jerozolimy za stolicę Izraela, a sami pragną potwierdzenia jej wschodniej części jako stolicy arabskiej Palestyny. Ustawa ,, The Jerusalem Embassy Act " z października 1995, nakazująca przeniesienie ambasady najpóźniej do 1999, znowu zostanie odroczona o pół Roku Pańskiego rozporządzeniem prezydenckim, tak, jak odbywało się to dotychczas.

Źródło: tygodnik Niedziela i polsatnews.pl

komentarz: Czyżby na decyzję miała wpływ ostatnia wizyta prezydenta Trumpa w Arabii Saudyjskiej? A może Trump po prostu jest wybrany przez Boga i pragnie zachować pokój i nie ulega naciskom strony żydowskiej, która rzekomo kontroluje Donalda Trumpa przez jego córkę Ivankę Trump, która przeszła na ortodoksyjny judaizm za sprawą małżeństwa z Jaredem Kushnerem (wobec którego niektórzy podejrzewają, że jest Antychrystem)? Trump nie ma łatwego życia, a pomimo tego, pełni wolę Trójjedynego Boga. I daj mu Boże do końca i na wieki!
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej