Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Niestety, 10-miesięczny  Charlie Garda, dziś 30 czerwca zostanie odłączony od aparatury podtrzymującej życie i takim sposobem zostanie skazany na śmierć głodową. Lekarze" zbrodniarze", którzy twierdzą , że nie da się uratować dziecka, mogą zaproponować rodzicom tylko "godną śmierć ",( przez powolne konanie). Na podstawie opinii pseudo-lekarzy sąd wydał werdykt odłączenia od aparatury. Pamiętamy, że dziecko jakby przeczuwając co mu grozi
otworzyło oczy, żeby potwierdzić, że żyje. Najgorsze w tej sprawie jest to, że nikt nie bierze pod uwagę sprzeciwu rodziców, którzy na własną rękę uzbierali pieniądze potrzebne do przeprowadzenia drogiej operacji i chcieli ratować swoje dziecko. Rodzice są zdruzgotani i bezradni.

   Boże, w jakim my świecie żyjemy. Demony wyszły z piekła i wprowadzają diabelskie prawa. Tak wygląda życie bez Boga. To lekarze i sędziowie stawiają się w miejsce Boga i chcą decydować, kto ma żyć, a kto ma umrzeć.
Już niedługo na tych wszystkich zbrodniarzy przyjdzie straszna kara. Jeśli się nie nawrócą będą cierpieć całą wieczność. Módlmy się za to dziecko, żeby Jezus dokonał cudu uzdrowienia i za rodziców, żeby przeżyli ten koszmar, jeśli dziecko umrze.

łucznik Izydor: Dzisiaj 300-lecie ujawnienia się Zjednoczonej Loży Masońskiej. Czyżby dziecko złożone niejako na ofiarę? I co jeszcze? PCh24.pl informuje dzisiaj o decyzji niemieckiego parlamentu: ,, Po zmianie paragraf 1353 brzmi: „Małżeństwo zawierają dożywotnio dwie osoby różnej lub tej samej płci”. Oznacza to, że układy jednopłciowe będą miały również prawo do adopcji dzieci. " Czy to przypadek?
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...