Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Bardzo ważna sprawa dla rodziców, których dzieci po szczepieniach zachorowały na autyzm.
Jedyną przyczyną powstania tej choroby są szczepionki. Na dzień dzisiejszy nie znamy innych czynników odpowiedzialnych za tę chorobę. Dodatkowym argumentem wskazującym na głównego winowajcę, czyli szczepionki jest fakt, że nie ma zwierząt, u których w naturalny sposób rozwija się autyzm.

Najradośniejszą wiadomością dla rodziców, jest fakt, że autyzm można wyleczyć. Na ten temat wypowiadają się między innymi  znani celebryci: Jenny McCarthy, Jim Carrey i doktor Jerry Kartzinel.

Pierwsza sprawa to zdjagnozowanie choroby.

Kolejne etapy leczenia to:
  • stosowanie biomedycznego leczenia,
  • zmiana diety,
  • podawanie witamin i suplementów,
  • odtruwanie ciała z metali/grzybów candida,
  • stosowanie diety bezglutenowej,
  • stosowanie diety bezkazeinowej.
Przy podawaniu szczepionek, które powodują uraz mózgu, organizm dziecka zatruwany jest chemią, toksynami, grzybami, bakteriami. Aby wyleczyć dziecko, należy odtruć organizm.  

Rodzice chorych dzieci powinni łączyć się w grupy, wspierać się i działać większymi siłami. Wpływać na lekarzy, naukowców, polityków. Koncerny farmaceutyczne przekupiły wielu lekarzy i naukowców, którzy raczej będą utrudniać, niż pomagać. I to trzeba mieć na uwadze, aby nie zrażać się, tylko sukcesywnie działać.
Doktor Jerry Kartzinel mówi o setkach, a Jenny McCarthy o tysiącach wyleczeń z autyzmu.

polecam link gdzie leczyć dzieci: http://www.bioautyzm.pl/start/
Na stronie : Marta Brzoza Uwaga: Autyzm można wyleczyć! Można obejrzeć ciekawe filmy dokumentalne np. Jenny McCarthy w stacji CNN mówi, jak wyleczyła syna z autyzmu spowodowanego szczepieniem.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej