Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Biskup kaliski Edward Janiak zaapelował do proboszczów wszystkich parafii w Ostrowie Wielkopolskim o udzielanie Komunii Świętej na rękę. Powodem takiej decyzji jest rzekomo rozprzestrzeniająca się epidemia żółtaczki, i
udzielanie Eucharystii na rękę miałoby zapobiec tej epidemii. Jaki biskup Janiak jest zatroskany o nasze ciała i zdrowie. Gotów jest dopuścić do największej profanacji, żebyśmy tylko, nie daj Boże, nie zachorowali na żółtaczkę. A może, biskupowi Janiakowi pomyliło się ciało z duszą, albo sam pomylił się z powołaniem i zamiast biskupem, powinien zostać lekarzem. Broń nas Boże przed takimi biskupami, którzy zamiast o dusze, martwią się o ciało.
   Proszę o modlitwę za biskupa Janiaka i za wszystkich kapłanów i wiernych, którzy w imię posłuszeństwa, będą bezcześcić i profanować Najświętszy Sakrament.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej