Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2.Papież Franciszek podpisal dekret o heroiczności cnót Stefana kardynala Wyszyńskiego. Od teraz nosi tytul Czcigodnego Slugi Bożego. 3. Donald Trump: ,, Jezus Chrystus jest prawdziwym powodem świąt Bożego Narodzenia '' 4. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Biskup kaliski Edward Janiak zaapelował do proboszczów wszystkich parafii w Ostrowie Wielkopolskim o udzielanie Komunii Świętej na rękę. Powodem takiej decyzji jest rzekomo rozprzestrzeniająca się epidemia żółtaczki, i
udzielanie Eucharystii na rękę miałoby zapobiec tej epidemii. Jaki biskup Janiak jest zatroskany o nasze ciała i zdrowie. Gotów jest dopuścić do największej profanacji, żebyśmy tylko, nie daj Boże, nie zachorowali na żółtaczkę. A może, biskupowi Janiakowi pomyliło się ciało z duszą, albo sam pomylił się z powołaniem i zamiast biskupem, powinien zostać lekarzem. Broń nas Boże przed takimi biskupami, którzy zamiast o dusze, martwią się o ciało.
   Proszę o modlitwę za biskupa Janiaka i za wszystkich kapłanów i wiernych, którzy w imię posłuszeństwa, będą bezcześcić i profanować Najświętszy Sakrament.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...