1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

NEWS: Komunia na rękę - Halina Łabądź

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Biskup kaliski Edward Janiak zaapelował do proboszczów wszystkich parafii w Ostrowie Wielkopolskim o udzielanie Komunii Świętej na rękę. Powodem takiej decyzji jest rzekomo rozprzestrzeniająca się epidemia żółtaczki, i
udzielanie Eucharystii na rękę miałoby zapobiec tej epidemii. Jaki biskup Janiak jest zatroskany o nasze ciała i zdrowie. Gotów jest dopuścić do największej profanacji, żebyśmy tylko, nie daj Boże, nie zachorowali na żółtaczkę. A może, biskupowi Janiakowi pomyliło się ciało z duszą, albo sam pomylił się z powołaniem i zamiast biskupem, powinien zostać lekarzem. Broń nas Boże przed takimi biskupami, którzy zamiast o dusze, martwią się o ciało.
   Proszę o modlitwę za biskupa Janiaka i za wszystkich kapłanów i wiernych, którzy w imię posłuszeństwa, będą bezcześcić i profanować Najświętszy Sakrament.