Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Pogoda nie dopisała, ludzi było mniej o połowę niż w roku ubiegłym.
   Trudno tak naprawdę być optymistą. Cóż, mówi się,
że przysłowia są mądrością Narodu, tak więc może do 3 razy sztuka. Zobaczymy za rok. Chociaż też po dwóch razach, gdy nasi  posłowie pokazali plecy Panu Jezusowi i Maryji, Królowej Polski, to niektórzy ludzie mogą mieć problem z przybyciem do Warszawy na kolejny marsz.
   Na marszu jednak pojawił się pan Grzegorz Braun i spotkał się z księdzem Piotrem. To dokładnie tak, jak powiedziała kiedyś Matka Boża, że ,, łączy nas w grona ". To była niezwykła łaska Boża i samemu spotkać pana Grzegorza.
 
 

 

 


 
 


 
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej