Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Pogoda nie dopisała, ludzi było mniej o połowę niż w roku ubiegłym.
   Trudno tak naprawdę być optymistą. Cóż, mówi się,
że przysłowia są mądrością Narodu, tak więc może do 3 razy sztuka. Zobaczymy za rok. Chociaż też po dwóch razach, gdy nasi  posłowie pokazali plecy Panu Jezusowi i Maryji, Królowej Polski, to niektórzy ludzie mogą mieć problem z przybyciem do Warszawy na kolejny marsz.
   Na marszu jednak pojawił się pan Grzegorz Braun i spotkał się z księdzem Piotrem. To dokładnie tak, jak powiedziała kiedyś Matka Boża, że ,, łączy nas w grona ". To była niezwykła łaska Boża i samemu spotkać pana Grzegorza.
 
 

 

 


 
 


 
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...