Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   ,, Wszystkie ręce na pokład, aby głosy oddawać na wszystkich innych kandydatów, oby tylko nie na Marine Le Pen. " - tak nakazała krajowa masoneria. Co zatem z katolikiem, Francois Fillon?

   W programie telewizyjnym pt. ,, Salon dziennikarski " Michała Karnowskiego w TVP Info dyskutowano na temat wyborów prezydenckich we Francji. Ksiądz Henryk Zieliński zwrócił uwagę na fakt blokowania kandydatki Marine Le Pen przez środowiska lewicowe i liberalne. Poinformował, iż 7 lóż masońskich, które z reguły działają na zapleczu i w ukryciu, wskazały, że największe zagrożenie stanowi kandydatka Frontu Narodowego, Marine Le Pen - praktykująca katoliczka.
   Wspomniane loże oficjalnie we Francji zrzeszają 90 tysięcy członków.

komentarz łucznika Izydora: W Republice Francuskiej istnieje przedwyborcza praktyka, zgodnie z którą każdy kandydat zostaje przesłuchany przez masonerię na specjalnym spotkaniu. Czyżby tylko Marine Le Pen sprzeciwiała się jej planom? Czy prawicowy Francois Fillon rzeczywiście jest katolikiem, którą to publiczną deklaracją zszokował społeczeństwo i media, czy może jest stowarzyszony z braćmi masonami? Tego niestety nie wiemy, ale szczerze życzymy wszystkim kandydatom oświecenia światłem czystego ducha, którym jest Duch Święty i Aniołowie Boży, którzy oczywiście czerpią swą moc od Przenajświętszego Boga w Trójcy Jedynego.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...