Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   ,, Wszystkie ręce na pokład, aby głosy oddawać na wszystkich innych kandydatów, oby tylko nie na Marine Le Pen. " - tak nakazała krajowa masoneria. Co zatem z katolikiem, Francois Fillon?

   W programie telewizyjnym pt. ,, Salon dziennikarski " Michała Karnowskiego w TVP Info dyskutowano na temat wyborów prezydenckich we Francji. Ksiądz Henryk Zieliński zwrócił uwagę na fakt blokowania kandydatki Marine Le Pen przez środowiska lewicowe i liberalne. Poinformował, iż 7 lóż masońskich, które z reguły działają na zapleczu i w ukryciu, wskazały, że największe zagrożenie stanowi kandydatka Frontu Narodowego, Marine Le Pen - praktykująca katoliczka.
   Wspomniane loże oficjalnie we Francji zrzeszają 90 tysięcy członków.

komentarz łucznika Izydora: W Republice Francuskiej istnieje przedwyborcza praktyka, zgodnie z którą każdy kandydat zostaje przesłuchany przez masonerię na specjalnym spotkaniu. Czyżby tylko Marine Le Pen sprzeciwiała się jej planom? Czy prawicowy Francois Fillon rzeczywiście jest katolikiem, którą to publiczną deklaracją zszokował społeczeństwo i media, czy może jest stowarzyszony z braćmi masonami? Tego niestety nie wiemy, ale szczerze życzymy wszystkim kandydatom oświecenia światłem czystego ducha, którym jest Duch Święty i Aniołowie Boży, którzy oczywiście czerpią swą moc od Przenajświętszego Boga w Trójcy Jedynego.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej