1. Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na bialaczke. BRh- to bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyz 515 250 700. Bardzo pilne! 2. Prosimy o modlitwę za księdza Tomasza Jochemczyka, który jest poważnie chory.

Ksiądz Henryk Zieliński: Masoneria wskazała na kogo nie głosować we Francji - Andrzej Żmirek

   ,, Wszystkie ręce na pokład, aby głosy oddawać na wszystkich innych kandydatów, oby tylko nie na Marine Le Pen. " - tak nakazała krajowa masoneria. Co zatem z katolikiem, Francois Fillon?

   W programie telewizyjnym pt. ,, Salon dziennikarski " Michała Karnowskiego w TVP Info dyskutowano na temat wyborów prezydenckich we Francji. Ksiądz Henryk Zieliński zwrócił uwagę na fakt blokowania kandydatki Marine Le Pen przez środowiska lewicowe i liberalne. Poinformował, iż 7 lóż masońskich, które z reguły działają na zapleczu i w ukryciu, wskazały, że największe zagrożenie stanowi kandydatka Frontu Narodowego, Marine Le Pen - praktykująca katoliczka.
   Wspomniane loże oficjalnie we Francji zrzeszają 90 tysięcy członków.

komentarz łucznika Izydora: W Republice Francuskiej istnieje przedwyborcza praktyka, zgodnie z którą każdy kandydat zostaje przesłuchany przez masonerię na specjalnym spotkaniu. Czyżby tylko Marine Le Pen sprzeciwiała się jej planom? Czy prawicowy Francois Fillon rzeczywiście jest katolikiem, którą to publiczną deklaracją zszokował społeczeństwo i media, czy może jest stowarzyszony z braćmi masonami? Tego niestety nie wiemy, ale szczerze życzymy wszystkim kandydatom oświecenia światłem czystego ducha, którym jest Duch Święty i Aniołowie Boży, którzy oczywiście czerpią swą moc od Przenajświętszego Boga w Trójcy Jedynego.