Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Sąd Federalny w Waszyngtonie zdecydował o przyjęciu poprawionego dekretu imigracyjnego Donalda Trumpa. Tym samym sąd nie zgodził się ze skargą prokuratora generalnego stanu, Boba Fergusona, który zarzucił dekretowi charakter ,, antymuzułmański ". Z kolei sędzia James Robart przyjął projekt, który tym razem, w jego ocenie, jest zgodny z konstytucją.
   Należy przypomnieć, że dekret w Stanach Zjednoczonych nie jest ustawą, ale aktem wykonawczym i musi opierać się na ustawie zasadniczej.
   Projekt prezydenta utrzymuje 3-miesięczny zakaz wjazdu dla obywateli Iranu, Libii, Syrii, Somalii, Sudanu, Jemenu i nie przyjmowanie uchodźców przez okres 4 miesięcy. Dokument nie obejmuje jednak podróży, które są już zaplanowane, jak i obywateli Iraku, którzy dysponują ważnymi wizami i zielonymi kartami. Dekret Trumpa wchodzi w życie 16 marca.

 
Źródło: PCh24.pl

Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej