Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Maria Pyż poinformowała, że grupa parafian z kościoła Świętego Antoniego we Lwowie wręczyła
wicemarszałkowi Sejmu

polskiego Ryszardowi Terleckiemu, konsulowi generalnemu RP - Wiesławowi Mazurowi, wiceprzewodniczącej Rady Najwyższej Ukrainy - Oksanie Syroid i przedstawicielom polskiego parlamentu petycję dotyczącą odzyskania kościoła Świętej Marii Magdaleny, który obecnie wpisany jest na listę ukraińskiego dziedzictwa narodowego jako sala organowa (sic!).
   Jak czytamy w petycji: ,, Rada miasta stosuje w tym przypadku niesprawiedliwy upór ".
   Przekazanie petycji odbyło się przy okazji obrad Zgromadzenia Parlamentarnego Polski i Ukrainy.

Źródło: Warszawska Gazeta
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej