Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Decyzja rządu o przyjęciu propozycji prezydenta Opola, Arkadiusza Wiśniewskiego, dotycząca poszerzenia granic miasta, wypływa w dużej mierze z lobbingu wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który wywiązuje się z
działania na rzecz własnego okręgu wyborczego.
   Patryk Jaki przyczynił się również do wsparcia budowy małej kładki, rodzimego sportu i wydziału mandatowego (pobieranie należności za mandaty - informacja z Nowej Trybuny Opolskiej) w Nysie.
   Decyzja o poszerzeniu granic Opola, według dziennikarza Łukasza Żygadło, pomoże w szybszym rozwoju miasta. Pomoże to również we właściwym zarządzaniu Elektrownią Opole, która znajdowała się dotąd we włączanej właśnie gminie Dobrzeń Wielki. Pieniądze bowiem szły na wypłaty dla urzędników, przez co występowała tam większa pensja urzędnicza niż w samym Opolu.
   Jednak poszerzenie granic miasta spotkało się z protestami zwłaszcza Dobrzenia Wielkiego, ale i mniejszości niemieckiej, która również tym sposobem traci swe wpływy w miejscowościach. Doszło nawet do okupowania biura poselskiego Jakiego.
   Jak zauważył Żygadło, protestujący robią sobie darmową reklamę w lokalnych mediach, na poczet przyszłych wyborów.

Źródło: Warszawska Gazeta

Komentarz: A szkoda, bo lubię Patryka Jakiego i Zbigniewa Ziobrę. Jaki mówi mocno i prosto.
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...