Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2.Papież Franciszek podpisal dekret o heroiczności cnót Stefana kardynala Wyszyńskiego. Od teraz nosi tytul Czcigodnego Slugi Bożego. 3. Donald Trump: ,, Jezus Chrystus jest prawdziwym powodem świąt Bożego Narodzenia '' 4. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Kuba PL pojechał w siną dal (hehe, żartuję - po prostu na pewne bardzo ważne spotkanie), więc ja go zastąpię.
   To będzie taki telegraficzny skrót.
   Grosicki robił
świetne rajdy na skrzydle. Pazdan znowu zagrał znakomicie i odważnie. Milik znowu prawie beznadziejnie (takie moje zdanie) - znowu marnował okazje do strzelenia bramki, choć raz na pewno ładnie podał. Raz my przyciskaliśmy Szwajcarów, a innym razem oni nas. Nasi rywale grali zwłaszcza na dośrodkowania, by uderzyć głową w światło bramki.
   I wreszcie, w 39 minucie, gdy Helveci znowu walczyli pod naszym polem karnym, wówczas jeden z nich uderzył głową, lecz Fabiański pewnie tę piłkę wyłapał. Od razu nieco niespodziewanie zagrał daleko na skrzydło do Grosickiego, Grosicki zrobił rajd, wdarł się między 4 czy 5 zawodników i gdy już wydawało się, że straci piłkę, wówczas jeszcze przejął ją w powietrzu i za chwilę dośrodkował. Jeden z naszych reprezentantów zamarkował uderzenie głową i piłka przeleciała do Błaszczykowskiego, który, będąc w ogóle nie krytym, strzelił gola, już drugiego na tym turnieju. I Błaszczykowski strzelił pomimo tego, że kilka minut wcześniej jeden z Helvetów groźnie nadepnął mu na nogę. A pamiętamy, że poprzedniego gola zdobył, jako zawodnik, który wszedł dopiero w drugiej połowie.
   Aliści to, co uczynił w 82 minucie Shaqiri, było niepowtarzalne...
https://youtu.be/IsQi7RTWAMQ?t=107
   I Szwajcarzy zaczęli nas cisnąć. Jednak dogrywka nie zmieniła wyniku. Zadecydowały rzuty karne. Jeden ze Szwajcarów przestrzelił. I tak wygraliśmy 5:4.

Źródło: Polsat Sport 2 HD
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...