Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Kuba PL pojechał w siną dal (hehe, żartuję - po prostu na pewne bardzo ważne spotkanie), więc ja go zastąpię.
   To będzie taki telegraficzny skrót.
   Grosicki robił
świetne rajdy na skrzydle. Pazdan znowu zagrał znakomicie i odważnie. Milik znowu prawie beznadziejnie (takie moje zdanie) - znowu marnował okazje do strzelenia bramki, choć raz na pewno ładnie podał. Raz my przyciskaliśmy Szwajcarów, a innym razem oni nas. Nasi rywale grali zwłaszcza na dośrodkowania, by uderzyć głową w światło bramki.
   I wreszcie, w 39 minucie, gdy Helveci znowu walczyli pod naszym polem karnym, wówczas jeden z nich uderzył głową, lecz Fabiański pewnie tę piłkę wyłapał. Od razu nieco niespodziewanie zagrał daleko na skrzydło do Grosickiego, Grosicki zrobił rajd, wdarł się między 4 czy 5 zawodników i gdy już wydawało się, że straci piłkę, wówczas jeszcze przejął ją w powietrzu i za chwilę dośrodkował. Jeden z naszych reprezentantów zamarkował uderzenie głową i piłka przeleciała do Błaszczykowskiego, który, będąc w ogóle nie krytym, strzelił gola, już drugiego na tym turnieju. I Błaszczykowski strzelił pomimo tego, że kilka minut wcześniej jeden z Helvetów groźnie nadepnął mu na nogę. A pamiętamy, że poprzedniego gola zdobył, jako zawodnik, który wszedł dopiero w drugiej połowie.
   Aliści to, co uczynił w 82 minucie Shaqiri, było niepowtarzalne...
https://youtu.be/IsQi7RTWAMQ?t=107
   I Szwajcarzy zaczęli nas cisnąć. Jednak dogrywka nie zmieniła wyniku. Zadecydowały rzuty karne. Jeden ze Szwajcarów przestrzelił. I tak wygraliśmy 5:4.

Źródło: Polsat Sport 2 HD
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej