Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


   Aborcyjny szpital Pro-Familia w Rzeszowie nareszcie padł w kwestii stosunku do paradoksyjnej pod względem nazewnictwa własnej instytucji procedury. Powód - sprzeciw jego pracowników.
A dokładniej - skorzystanie z klauzuli sumienia przez wszystkich ginekologów (lekarze od żeńskiego układu płciowego).
   Oczywiście zwyciężenie zła nie odbyłoby się, gdyby nie dzielna położna (osoba opiekująca się niewiastą, zwłaszcza przy okresie ciąży i rodzenia) Agata Rejman, która publicznie ujawniła ów proceder. Również zwycięstwo nie miałoby miejsca, gdyby nie działalność Fundacji Pro-prawo do życia, która zorganizowała przed rzeszowską placówką zdrowia kilkadziesiąt pikiet.
   Trzeba pamiętać i o tych wszystkich, którzy modlili się i modlą dalej w obronie życia poczętego.
   Na naszych oczach, Kochani, cywilizacja śmierci pod wodzą samego szatana rozpada się w nielogiczną i haniebną przeszłość, a przychodzi Królestwo Miłości i Życia, Królestwo Jezusa Chrystusa Króla Polski i Maryi Królowej Polski.

Źródło: szef Fundacji Pro-prawo do życia, Mariusz Dzierżawski na stronie Fundacji www.stopaborcji.pl


Srebrny tekst: Iel: ,, Musi być w książce, jak coś mówię na lekcji. "
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...