Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów!


   Aborcyjny szpital Pro-Familia w Rzeszowie nareszcie padł w kwestii stosunku do paradoksyjnej pod względem nazewnictwa własnej instytucji procedury. Powód - sprzeciw jego pracowników.
A dokładniej - skorzystanie z klauzuli sumienia przez wszystkich ginekologów (lekarze od żeńskiego układu płciowego).
   Oczywiście zwyciężenie zła nie odbyłoby się, gdyby nie dzielna położna (osoba opiekująca się niewiastą, zwłaszcza przy okresie ciąży i rodzenia) Agata Rejman, która publicznie ujawniła ów proceder. Również zwycięstwo nie miałoby miejsca, gdyby nie działalność Fundacji Pro-prawo do życia, która zorganizowała przed rzeszowską placówką zdrowia kilkadziesiąt pikiet.
   Trzeba pamiętać i o tych wszystkich, którzy modlili się i modlą dalej w obronie życia poczętego.
   Na naszych oczach, Kochani, cywilizacja śmierci pod wodzą samego szatana rozpada się w nielogiczną i haniebną przeszłość, a przychodzi Królestwo Miłości i Życia, Królestwo Jezusa Chrystusa Króla Polski i Maryi Królowej Polski.

Źródło: szef Fundacji Pro-prawo do życia, Mariusz Dzierżawski na stronie Fundacji www.stopaborcji.pl


Srebrny tekst: Iel: ,, Musi być w książce, jak coś mówię na lekcji. "
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu

Modlitwa przed przeglądaniem stron Internetu
Wszechmogący, wieczny Boże, który stworzyłeś nas na Twoje podobieństwo i poleciłeś nam szukać tego, co dobre, prawdziwe i piękne, przede wszystkim w Boskiej Osobie Twego Jednorodzonego Syna, Pana naszego Jezusa Chrystusa, błagamy Ciebie, pomóż nam, za wstawiennictwem św. Izydora, biskupa i doktora Kościoła, abyśmy podczas naszych wędrówek po Internecie kierowali nasze ręce i oczy (łI: i uszy) ku temu, co się Tobie podoba i traktowali z miłością i cierpliwością wszystkie osoby, które spotkamy. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

Tajemnicze schody - Halina Łabądź

Tajemnicze schody - Halina Łabądź
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! W mieście Santa Fe w Stanie Nowy Meksyk w USA znajdują się schody zrobione prawdopodobnie przez samego Św. Józefa, cieśli z Nazararetu... Czytam dalej, klikając na obrazek wyżej