Open top menu

Ogłoszenia:

0. Zachęcamy do nadsyłania artykułów! Skontaktuj się z nami: izydor427@gmail.com 1. Prosimy o modlitwę za pewnego kaplana, który postanowil, że polączy kapłaństwo z małżeństwem. Do tego prowadzi brak cnoty czystości, od Tego, Który jest Źródlem Czystosci i zmyslowosc swiata, ubóstwiająca ciało i zmysly, a nie największy skarb, skarb, który jest jedynym na wieczność - duszę i ducha. Jeszcze raz prosimy o modlitewny ratunek! 2. Wspólpracujące z nami medium, Radio Pomost Arizona niestety musiało tymczasowo wstrzymać dzialalnosć z powodu choroby szefa Radia, pana Wiktora Żólcińskiego - zasłużonego Katolika i patrioty. Prosimy o modlitwę dla niego, by dalej mógł wykonywać swą wielką służbę dla Kosciola Swiętego, Ojczyzny i USA.


Szanowni i Drodzy,

w najbliższych dniach nadażają się dwie piękne okazje do spotkania i wspólnej modlitwy:
1) w niedzielę 24 kwietnia na
Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie odprowadzimy doczesne szczątki majora Zygmunta Szendzielarza "Łupaszki"; początek Mszy Św. żałobnej w tamtejszym kościele pw. Św. Karola Boromeusza o godz. 15:00, przy ul. Powązkowskiej 14;
2) a we wtorek 3 maja w Gnieźnie zwieńczenie Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski; pielgrzymka środowisk Tradycji katolickiej, Msza św. o godz. 11:00 w hotelu Nest, ul. Jana III Sobieskiego 20; po Mszy Św. przejście procesyjne ul. Bolesława Chrobrego do katedry, wspólna modlitwa w katedrze.

Zachęcam do udziału wszystkie Budziki, do zobaczenia,
z Panem Bogiem,
Grzegorz Braun
Tagi:
Different Themes
Informacje o autorze postu:

Więcej informacji wkrótce...